Darmowa dostawa Paczkomatem od 599 zł lub Orlen Paczka za 9,90 zł przy zamówieniach do 599 zł! Sprawdź szczegóły >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Telefony i Tablety Telefony iPhone Apple iPhone 15 128GB Black

Apple iPhone 15 128GB Black

80743860|1|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743861|2|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743862|3|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743863|4|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743864|5|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743865|6|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743860|1|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743861|2|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743862|3|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743863|4|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743864|5|ProductImage|2023-09-20 13:51:53
80743865|6|ProductImage|2023-09-20 13:51:53

Apple iPhone 15 128GB Black

Producent:  Apple
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.
Kolor produktu
Pamięć wbudowana

Opis

iPhone

Co go wyróżnia.

Dynamic Island. Wszystko, co ważne, widzisz od razu.

Nowy aparat 48 MP. Ultrawysoka rozdzielczość. 2x zoom.

Konstrukcja z trwałego barwionego szkła i aluminium.

Proste ładowanie z USB‑C.

iPhone 15 jest dostępny w pięciu kolorach

Poznaj go bliżej.

Dynamic Island.
Oko na wszystko.

Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz coś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu.

Kiedy w polu Dynamic Island pojawi się informacja, wystarczy ją przez chwilę przytrzymać. Pole Dynamic Island rozwinie się, dając Ci dostęp do funkcji, którą kontroluje. Pozwoli na przykład przewinąć podcast lub sprawdzić, czy AirPods są podłączone i naładowane.

Można się dwoić.

Jeśli dwie czynności dzieją się w tym samym czasie, Dynamic Island podzieli się na dwie części. Dzięki temu można na przykład rozmawiać ze znajomymi i pilnować minutnika. Lub sprawdzić jednocześnie tytuł odtwarzanej piosenki i tempo biegu. Wystarczy dotknąć i przytrzymać, żeby rozwinąć jedną z aktywności, albo stuknąć, żeby otworzyć daną apkę.

Wszystko, co robisz. I będziesz robić.

Dynamic Island da Ci znać o opóźnionym locie, prześledzi z Tobą trasę wędrówki i pokaże, że czas skończyć trening. A ponieważ apek obsługiwanych przez tę funkcję cały czas przybywa, Dynamic Island będzie dla Ciebie ogarniać coraz więcej.

Świeci nawet w słońcu

Wyświetlacz Super Retina XDR jest w słońcu dwukrotnie jaśniejszy w porównaniu z wyświetlaczem iPhone’a 14. Widać to gołym okiem. A ze znaczącym skokiem jasności szczytowej HDR wszystkie filmy – także te, które kręcisz – wyglądają doskonale.
Nawet

2x większa jasność szczytowa w plenerze

Tryb czuwania. Gotowość na poziomie.

W trybie czuwania iPhone wyświetla informacje pełnoekranowo, więc jednym rzutem oka odczytasz je nawet z większej odległości. Kiedy ustawisz ładowane urządzenie w poziomie, na wyświetlaczu zobaczysz godzinę, ulubione zdjęcia lub widżety.

Trwałość na całość.
Kolor na wskroś.

Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego aluminium iPhone 15 jest niesamowicie wytrzymały.

Niesłychanie solidny.

Warstwa Ceramic Shield z przodu obudowy jest supertwarda.

Niebywale odporny.

iPhone zniesie zachlapania, wodę oraz pył. Co za ulga.

Chemia w służbie koloru.

Drobne jony metali nasycają szkło kolorem – za każdą barwę odpowiada inna ich kombinacja. Następnie szkło jest polerowane nanokrystalicznymi cząsteczkami i wytrawiane, żeby powstało teksturowane matowe wykończenie.

Dobrze się trzyma.

Obudowa ma niezwykle wytrzymałą ramkę z lotniczego aluminium i nową profilowaną krawędź, z którą lepiej leży w dłoni.

Aluminium w obudowie pochodzi w 75% z recyklingu

Nowy aparat główny 48 MP.
Każde zdjęcie przechodzi pojęcie.

Aparat główny rejestruje teraz obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości. Co oznacza, że olśniewające, niesamowicie szczegółowe zdjęcia – i te dokumentujące chwile, i te zapierające dech – wyjdą Ci od teraz spod palca.

Nawet

4x większa rozdzielczość

Uchwyci mikrodetale

Zoom, zoom, zoom.

2x zoom jest jak trzeci aparat. Trzy poziomy zoomu o jakości optycznej pozwolą Ci uchwycić idealne zbliżenie bez choćby ruchu w kierunku obiektu.

2x

zoom służy do perfekcyjnych zbliżeń.

1x

zoom uchwyci szczegóły ze średniej odległości.

0,5x

zoom i aparat ultraszerokokątny pozwolą zmieścić w kadrze dużo więcej.

Inteligentny HDR

W mocnym lub zróżnicowanym świetle najnowsza wersja Inteligentnego HDR optymalizuje parametry obrazu dla fotografowanych postaci i dla tła. W efekcie na zdjęciach kolory są intensywne, a skóra ma naturalne, subtelne odcienie.

Tryb Noc

Tryb Noc aktywuje się automatycznie w bardzo ciemnej scenerii, a teraz wyłapuje jeszcze żywsze kolory i wyrazistsze detale.

Aparat przedni z autofokusem na Ciebie.

Aparat TrueDepth automatycznie kieruje ostrość na Ciebie i inne osoby w kadrze, co daje spektakularne selfie i świetną ostrość podczas rozmów FaceTime.


Klipy przyciągające spojrzenia.

Twoje filmy 4K HDR będą zachwycać szczegółowością, kolorami i kontrastem. Tryb Akcja pozwoli ustabilizować mocno poruszone ujęcia z ręki. Możesz też przetestować tryb Filmowe w 4K, który automatycznie przenosi punkt ostrości na najważniejszy element kadru.

Nowe portrety. Fokus, pokus, pstryk i łał.

Portrety Twojego autorstwa będą robić ogromne wrażenie dzięki drobnym detalom i głębokim barwom. A teraz możesz jednym stuknięciem przenieść punkt ostrości z jednego obiektu na drugi, nawet na gotowym zdjęciu. Czyli czarujesz.

Chcesz uchwycić coś, co zaraz minie? Nie musisz marnować czasu na włączenie trybu Portret. Jeśli fotografujesz człowieka, kota lub psa, iPhone 15 automatycznie zarejestruje informacje o głębi ostrości. I od razu możesz wyświetlić zdjęcie jako portret z artystycznie rozmytym tłem. Lub wybrać ten efekt później w apce Zdjęcia.


2x zoom

Perfekcyjne kadrowanie portretów

Przybliż zbliżenie.

Zoom 2x o jakości optycznej pozwoli Ci przybliżyć obraz tak, że skadrujesz idealny portret, wcale nie stojąc blisko fotografowanego obiektu. Wciąż za daleko? Ciągłym zoomem przybliżysz obraz jeszcze bardziej.

Photonic Engine. Fantastyczne fotki.

Nowy Photonic Engine wydobywa z portretów to, co najlepsze. Łączy najwyższej jakości piksele ze zdjęcia o ultrawysokiej rozdzielczości z drugim zdjęciem optymalnym pod kątem światła. Rezultatem jest obraz 24 MP, czyli o dwukrotnie większej rozdzielczości. A przy tym plik tak mały, że łatwo go przechowywać i udostępniać – genialne rozwiązanie na codzienne pstrykanie.

Bateria na cały dzień. Na wszystko, od czego nie możesz się oderwać.

Do

26 godzin

odtwarzania wideo na iPhonie 15 Plus

Do

26 godzin

odtwarzania wideo na iPhonie 15

Nawet 3 dodatkowe godziny odtwarzania wideo w porównaniu z iPhonem 12

Czip A16 Bionic. Megamoc Pro.

Czip A16 Bionic napędza przeróżne zaawansowane rozwiązania. Jego zasługą jest na przykład fotografia obliczeniowa, która pozwala robić zdjęcia 24 MP i podkręcone portrety, izolowanie głosu podczas połączeń telefonicznych i niezwykła płynność gier o intensywnej grafice. Wszystko to działa z wyjątkową energooszczędnością i zapewnia wspaniałą wydajność baterii. Wiadomo dlaczego: A16 Bionic zaczynał karierę od modeli Pro.

GPU czipa A16 Bionic jest nawet o 40% szybsze niż GPU w iPhonie 12

USB‑C. Kompatybilność.

Nowe złącze USB‑C pozwala ładować Maca i iPada tym samym przewodem, którym ładujesz iPhone’a 15. A nawet ładować Apple Watch lub AirPods z iPhone’a 15. Żegnajcie, kłęby kabli.

Turboładowanie.

Za pomocą zasilacza USB-C o mocy 20 W naładujesz baterię do 50% w około 30 minut. A ładowarka MagSafe pozwala na szybkie i sprawne ładowanie bezprzewodowe. Oba akcesoria są sprzedawane oddzielnie.

Ha, mam Cię.

Szukasz kogoś znajomego na zatłoczonym dworcu kolejowym lub w parku pełnym ludzi? Nie wytężaj wzroku. Włącz funkcję Znajdowanie dokładne w apce Znajdź. Znajdowanie dokładne wykorzystuje nowy czip ultraszerokopasmowy drugiej generacji7 i ma trzy razy większy zasięg, więc pokieruje Cię prosto do szukanej osoby.

Znajdowanie dokładne działa, kiedy znajomi z iPhonem 15 Pro lub iPhonem 15 udostępniają Ci swoją lokalizację za pomocą apki Znajdź. Danych o położeniu nie muszą udostępniać nikomu innemu. To proste i bezpieczne.

Łączże się. Możesz wszędzie.

Z eSIM podróżuje się łatwiej. Wystarczy, że przed wyjazdem aktywujesz kartę eSIM dla kraju, który odwiedzasz. Możesz też zrobić to już na miejscu.

Dzięki 5G łączność jest ultraszybka, możesz więc prowadzić rozmowy FaceTime w wysokiej jakości, ekspresowo pobierać pliki i grać podczas podróży w gry wieloosobowe na żywo.

Wi‑Fi 6 jest błyskawiczne i pozwala strumieniować filmy w najwyższej jakości, a także rozmawiać przez Wi‑Fi bez przerywania.

iPhone na pomoc.

Na iPhonie działa Wykrywanie wypadków, kluczowa funkcja bezpieczeństwa, która ratuje życie.

Wykrywanie wypadków.

Gdy jedziesz samochodem, iPhone potrafi rozpoznać poważne zderzenie i wezwać służby ratunkowe, gdy Ty nie możesz.

Wbudowane czujniki i zaawansowane algorytmy do analizy ruchu rozpoznają oznaki zderzenia, w tym nagłe zmiany prędkości i kierunku lub skoki ciśnienia we wnętrzu pojazdu po uruchomieniu poduszek powietrznych.

Następnie iPhone dzwoni pod 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe.


iPhone wykrywa wypadki, opierając się na ponad milionie godzin danych z prawdziwej jazdy i zderzeń samochodowych.

Zaprojektowany, żeby niejedno zmienić.

Prywatność. To właśnie iPhone.

Apka Zdrowie pozwala łatwo korzystać z informacji zdrowotnych i fitnessowych, a także bezpiecznie udostępniać je bliskim i lekarzom oraz w innych apkach.

Cyfrowe klucze są niepowtarzalne i mogą zastąpić hasła w aplikacjach i na stronach internetowych. Do uwierzytelnienia wystarczy Touch ID lub Face ID. To proste i bezpieczne.

Udoskonalone przeglądanie prywatne w Safari blokuje okna przeglądarki, jeśli nie są używane, uniemożliwia wczytywanie elementów śledzących i usuwa śledzące adresy URL.

iOS 17.
Podkoloruj. Ponaklejaj. Podaj dalej.

Plakat kontaktu.

Możesz przygotować plakat, który będzie pokazywać się Twoim kontaktom, kiedy do nich dzwonisz. Umieść w nim ulubiony obrazek lub Memoji, użyj najładniejszej czcionki. Tak powstanie Twoja spersonalizowana telefoniczna wizytówka.

NameDrop.

Chcesz wymienić z kimś dane kontaktowe? Wystarczy, że przybliżysz iPhone’a do iPhone’a drugiej osoby. Obie strony mogą wybrać, co dokładnie chcą udostępnić, i natychmiast wymienić się informacjami.

Naklejki Live Stickers.

Dotknięcie i przytrzymanie obiektu na zdjęciu pozwoli Ci wyciąć go z tła i zrobić naklejkę. Możesz dodać do niej efekty takie jak Puffy lub Połysk. Ze zdjęć Live Photo zrobisz natomiast naklejki animowane.

Zgodne pary.

iPhone i Apple Watch

Nie możesz znaleźć iPhone’a? Najnowsze modele Apple Watch pokażą Ci orientacyjny kierunek, w jakim trzeba pójść, żeby znaleźć urządzenie, i oszacują odległość, która Cię od niego dzieli11. Jeśli chcesz zrobić iPhonem zdjęcie grupowe, dołącz do reszty osób i użyj Apple Watch jako wizjera, żeby cyknąć fotkę. A jeśli odbierzesz połączenie za pomocą Apple Watch, możesz przenieść rozmowę na iPhone’a stuknięciem w jego ekran.

iPhone i Mac

Na połączenia i wiadomości, które przychodzą na iPhone’a, możesz reagować bezpośrednio z Maca. Jeśli masz koło siebie oba urządzenia, przekopiujesz obrazy, filmy i tekst z iPhone’a i przekleisz je do innej apki na Macu. A z iCloud masz dostęp do ulubionych plików zarówno na iPhonie, jak i na Macu.

iPhone i AirPods

AirPods i iPhone’a połączysz w parę jednym stuknięciem. Uszy z kolei będą Ci wdzięczne za Dźwięk adaptacyjny. Funkcja ta przez cały dzień automatycznie dostraja stopień niwelowania hałasu do zmian otoczenia oraz Twoich interakcji.

Specyfikacja

Przekątna ekranu 6,1"
Kształt ekranu Płaski
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania Super Retina XDR
Typ matrycy OLED
Typ szkła ekranu wyświetlacza Ceramic Shield
Rozdzielczość 2556 x 1179 px
Współczynnik kontrastu (typowy) 2000000:1
Jasność 1000 cd/m²
Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) 1600 cd/m²
Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) 2000 cd/m²
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) Extreme Dynamic Range (XDR), High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Typ ekranu dotykowego Pojemnościowy
Gęstość pikseli 460 ppi
Powłoka oleofobowa Tak
Specyficzne technologie Dynamic Island, Dotyk haptyczny, True Tone, Szeroki kolor (P3)
Odporny na odciski palców Tak
Typ procesora Apple
Model procesora A16
Liczba rdzeni procesora 6
Koprocesor Tak
Model koprocesora Neural Engine
Rdzeń koprocesora 16
Pamięć wbudowana 128 GB
Obsługiwane karty pamięci Nieobsługiwany
Rozdzielczość tylnej kamery 48 Mpix
Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) 12 Mpix
Liczba przesłon aparatu tylnego 1,6
Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego 1,6
Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) 120°
Ogniskowa tylnej kamery 2,6 cm
Ogniskowa drugiej kamery tylnej 5,2 cm
Materiał osłony obiektywu Szafirowy kryształ
Zoom optyczny 4x
Powiększenie optyczne 2x
Pomniejszenie optyczne 2x
Cyfrowy zoom 10x
Typ przedniej kamery Pojedynczy obiektyw
Rozdzielczość przedniej kamery 12 Mpix
Liczba przesłon przedniej kamery 1,9
Lampa błyskowa z tyłu aparatu Tak
Rozdzielczość wideo 3840 x 2160 px
Maksymalna liczba klatek na sekundę 240 fps
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1280x720@30fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps
Tryby nagrywania wideo 720p, 1080p, 2160p
Typ aparatu tylnego Podwójny obiektyw
Automatyczne ustawienie ostrości Tak
Funkcja wykrywania twarzy Tak
Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) Tak
Tryb opóźnienia Tak
Stabilizator wideo Tak
Stabilizator obrazu Tak
Typ stabilizatora obrazu Optical Image Stabilization (OIS)
Geotagging Tak
Ujęcia sekwencyjne Multi-shot Tak
Samowyzwalacz Tak
Tryb nocny Tak
Silnik fotoniczny Tak
Deep Fusion Tak
Oświetlenie portretowe Tak
Nagrywanie stereo Tak
Panorama Tak
Tryb pracy portretowej Tak
Obsługiwane formaty obrazów z kamer HEIF, JPEG
Obsługiwane formaty wideo z kamer H.264, HEVC
Zoom dźwiękowy Tak
Obsługa kart SIM Dual SIM
Generacja sieci mobilnej 5G
Typ karty SIM NanoSIM + eSIM
Standardy 3G DC-HSDPA, HSPA+, UMTS
Standardy 4G TD-LTE & FDD-LTE
Standard 5G NR, NR mmWave
Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.3
Pasmo częstotliwości Penta-band
Obsługiwane pasma 3G 850 MHz, 900 MHz, 1700 MHz, 1900 MHz, 2100 MHz
AirPlay Tak
iBeacon Tak
MIMO Tak
NFC Tak
Rodzaj abonamentu Brak subskrypcji
Port USB Tak
Obsługiwany typ USB USB Type-C
SMS Tak
MMS Tak
E-mail Tak
Układ Pręt/Belka
Kolor produktu Czarny
Stopień ochrony IP IP68
Cechy zabezpieczeń Odporny na kurz, Bryzgoszczelny, Wodoodporny
Wodoodporny do 6 m
Materiał obudowy Aluminium, Szkło
Połączenie wideo Tak
Szybkie ładowanie Tak
Bezprzewodowe ładowanie Tak
Rdzenie adapterów graficznych 5
Alarmowe SOS (satelitarne) Tak
Wykrywanie zderzeń Tak
Rozpoznawanie twarzy Tak
Głośnik Tak
Wybieranie głosem Tak
Polecenia głosowe Tak
Zgodność z aparatami słuchowymi M3, T4
Alarm wibracyjny Tak
GPS Tak
GLONASS Tak
BeiDou Tak
Galileo Tak
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) Tak
Elektryczny kompas Tak
Lokalizacja pozycji Tak
Nawigacja Wi-Fi Tak
Głośniki Stereo
Obsługiwane formaty audio AAC, AAC-LC, AAX, AAX+, AC3, EAC3, FLAC, HE-AAC, HE-AAC v2, MP3, PCM
Obsługiwane formaty plików wideo H.264, HEVC, M-JPEG, MPEG4
Platforma iOS
Zainstalowany system operacyjny iOS 17
Platforma dystrybucji aplikacji Apple App Store
Wirtualny asystent Apple Siri
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Tak
Dołączone oprogramowanie iMoviePagesKeynoteNumbersGarageBandApple StoreTrailersiTunes RemoteClipsSupport
Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Czas odtwarzania muzyki 80 h
Maksymalny czas odtwarzania wideo 20 h
Czujnik zbliżeniowy Tak
Akcelerometr Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Żyroskop Tak
Czujnik położenia Tak
Barometr Tak
Szerokość produktu 71,6 mm
Głębokość produktu 7,8 mm
Wysokość produktu 147,6 mm
Waga produktu 171 g
Zasilacz sieciowy Nie
Przewody USB Type-C na USB Type-C
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie (23)

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5

Apple iPhone 15 128GB Black

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Apple iPhone 15 128GB Black

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.