Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Zwierzęta Akcesoria dla psów i kotów BEAPHAR - obroża relaksacyjna dla kotów

BEAPHAR - obroża relaksacyjna dla kotów

DLZBEPSMY0013_1.jpg
DLZBEPSMY0013_2.jpg
DLZBEPSMY0013_3.jpg
DLZBEPSMY0013_1.jpg
DLZBEPSMY0013_2.jpg
DLZBEPSMY0013_3.jpg

BEAPHAR - obroża relaksacyjna dla kotów

Producent:  beaphar
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Calming Collar - obroża relaksacyjna dla kotów

Obroża relaksacyjna dla kotów zawiera walerianę i lawendę, które są często wykorzystywane w produktach prozdrowotnych dla ludzi, mających na celu radzić sobie z lekiem i stresem. Wykazano, iż substancje te są pomocne w przypadkach natrętnego miauczenia, drapania, znaczenia terenu i innych niepożądanych zachowań u kotów. Obroża jest produktem długodziałajacym, dlatego doskonale sprawdza się, gdy pojawiają się nowi domownicy, przy częstych podróżach, podczas pobytu w klinice lub hotelu dla zwierząt oraz w sezonie karnawałowym obfitującym w częste i huczne zabawy. Założona obroża natychmiast uwalnia walerianę tak, ze objawy zrelaksowania można zaobserwować w ciągu jednej godziny. Obroża jest wyposażona w mechanizm bezpieczeństwa, pozwalający kotu wysunąć głowę spod paska obroży, gdyby ta utkwiła w wyniku zakleszczenia o dowolne sprzęty.

Zapiać obrożę, upewniając się co do wygodnego jej dopasowania w taki sposób, aby dwa palce swobodnie zmieścić pomiędzy szyję a obrożę. W przypadku młodych, rosnących kotów pamiętać o regularnym zwiększaniu obwodu. Odciąć zbędny nadmiar paska obroży i usunąć wraz z innymi odpadkami z gospodarstwa domowego. Aby osiągnąć spodziewana skuteczność, obroża musi spoczywać w bezpośredniej bliskości skóry. Gdy zwierzę nosi inne obrożę poza Calming Collar należy założyć je w taki sposób, aby każda z nich pozostawała w bliskim kontakcie ze skóra. Gdyby doszło do zmoczenia obroży, odzyskuje ona skuteczność tuz po wyschnięciu. Gdy planuje się kąpiel kota w szamponie, poleca się zdjąć obrożę i założyć ponownie po wyschnięciu.


Specyfikacja

Kolorystyka Jednolity
Rodzaj zwierzęcia Kot
Typ produktu Obroża antystresowa
Wiek zwierzęcia W każdym wieku
Zalecane dla rodzaju zwierząt Kot
Specyficzne potrzeby zwierzęcia Redukowanie napięcia nerwowego
Długość produktu 350 mm
Waga produktu 160 g
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

BEAPHAR - obroża relaksacyjna dla kotów

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: BEAPHAR - obroża relaksacyjna dla kotów

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.