Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Wielka wyprzedaż! Nie przegap okazji! Zaoszczędź do 86%

Uwieczniając na zdjęciach różne chwile, nie jesteśmy już ograniczeni przez kliszę, która w aparatach sprzed kilkunastu lat pozwalała nam na wykonanie określonej liczby zdjęć. Dziś absolutną normą jest, że wracamy z wakacji z kartą pamięci, na której mieści się pięćset, tysiąc czy nawet dwa tysiące zdjęć. W związku z tym, nawet jeśli odrzucimy te mnie udane, wciąż pozostają nam setki przepięknych ujęć. Jak spośród nich wybrać te jedno, które wywołamy i umieścimy w ramce? Otóż w ogóle nie musimy tego robić! W zamian wystarczy zainwestować w tzw. ramki cyfrowe.

Ramki cyfrowe - idealny gadżet dla każdego posiadacza lustrzanki lub kompaktu

Ramki cyfrowe, które na pierwszy rzut oka nie różnią się zbytnio od tradycyjnych ramek na zdjęcia, pozwalają wyświetlać dowolną ilość zdjęć. Również posiadają elegancką oprawę oraz miejsce na fotografie; z tym, że zamiast zwykłej szyby jest to mały monitor. Poprzez port USB wgrywa się do takiej ramki tyle zdjęć, ile się chce. Następnie, w pewnych odstępach czasu zmieniają się one na zasadzie opcji „pokaz zdjęć” doskonale znanej nam z aplikacji komputerowych. Jeśli tylko chcemy możemy sterować nimi manualnie.

Filtry

Cena

Ramki cyfrowe

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Blaupunkt GUDSEN Huawei KARCHER MIO Nikon Trust
do góry