Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda

Blackout- co to w ogóle jest? W Polsce potocznie mówimy tak na awarię systemu sieci elektroenergetycznej. To nic innego jak brak prądu lub przerwy w dostawie energii elektrycznej. Coraz częściej słyszymy w telewizji, w Polsce, jak i za granicą, że takie awarie sieci elektrycznej mogą mieć miejsce.

Blackout boxy- to propozycje produktów, jakie znajdziesz w naszej ofercie, które mogą pomóc podczas braku prądu. Znajdziesz w nich między innymi: powerbanki, latarki, kuchenki nastawne na gaz, baterie, przenośne radio zasilane bateriami.

Blackout Box:

Kuchenki nastawne gazowe- być może, że posiadasz już taką w swoim domu, są to rozwiązania dla tych, którzy nie mają możliwości instalacji kuchni do zabudowy lub nie mają miejsca na kuchenkę wolnostojącą. Kuchenki nastawne wykorzystywane są często w domkach letniskowych lub podczas wyjazdów turystycznych. Do zasilenia takiej kuchenki potrzebna Ci będzie butla gazowa z propanem butanem.

Kuchenki nastawne

Agregaty prądotwórcze- pozwalają wytwarzać energię elektryczną w dowolnym miejscu, w którym się znajdują. To znaczy, że mogą być dobrym rozwiązaniem przy braku prądu w Twoim domu. W naszej ofercie znajdziesz agregaty firmy KÖNNER & SÖHNEN, które zasilane są paliwem typu Diesel, oraz gazem propan butan i benzyną.

Agregaty prądotwórcze

Hybrydowy zestaw solarny Off-Grid- AZO Digital ESB 3KW-24- Instalacja off-grid nie wymaga zgłoszenia i akceptacji zakładu energetycznego. Inwertery solarne serii ESB przeznaczone są do budowy niezależnych systemów zasilania Off-grid 230V opartych o energię pozyskiwaną z paneli PV, sieci energetycznej i akumulatora. Przeznaczenie, wyjściowe stabilne sinusoidalne napięcie zasilania 230V (220V,240V) doskonale nadaje się do zasilania wszelkich odbiorników energii elektrycznej, a wbudowany układ wspomagania przeciążeń rozruchowych pozwala na zasilanie odbiorników o dużym prądzie rozruchowym takich jak sprężarki w lodówkach i agregatach.

Hybrydowe zestawy solarne

W każdym domu powinna być latarka, ręczna, czołowa, na baterie alkaliczne lub taka na akumulatory.
To jeden z niezbędnych gadżetów, który przyda się w domu, warsztacie lub na wieczornym spacerze z psem.

Latarki i czołówki

Lampy na baterie inaczej lampy przenośne, które nie wymagają podłączenia do sieci elektrycznej. Oprócz przydatności w czasie przerw w dostawie prądu okazać się mogą potrzebne na strychu czy piwnicy.

Lampy na baterie, akumulatorowe i solarne

Powerbank – urządzenie, które po wcześniejszym naładowaniu magazynuje energię. Dzięki niemu możesz naładować smartphone, lampkę lub inne gadżety elektroniczne. Powerbank przyda się w każdej podróży i miejscu z ograniczonym dostępem do prądu.

Powerbanki

Radiotelefony, krótkofalówki lub walkie-talkie. Urządzenie podobne jest do radia CB używanego najczęściej przez kierowców w autach. Kiedy sieć komórkowa szwankuje, dobrym zamiennikiem jest właśnie radiotelefon, który pełni rolę mobilnego telefonu na niewielkich odległościach.

Radiotelefony

Radioodbiorniki na baterie przydadzą się w sytuacjach awaryjnych, a także survivalu. Radio na baterie jest mobilnym urządzeniem, które możesz zabrać ze sobą wszędzie i mieć stały dostęp do informacji.

Radioodbiorniki na baterie

Zasilacze UPS to awaryjny zasilacz, który utrzymuje zasilanie urządzeń elektrycznych w przypadkach zaniku lub nieprawidłowego działania sieci elektrycznej. Zasilacze UPS służą jako awaryjne zasilenie dla sprzętu elektronicznego tak długo, aby urządzenia zostały prawidłowo wyłączone.

Zasilacze UPS

Jednym z punktów na liście rzeczy niezbędnych podczas przerw w dostawie prądu jest zapas baterii. Bez nich nie zasilisz, latarek, lampek czy radia. Najczęściej używanymi bateriami są te z oznaczeniem AA tak zwane paluszki.

Baterie

Wiele naszych domowi i mieszkań, ogrzewanych jest sposobem, do którego niezbędny jest prąd. Dlatego warto też zaopatrzyć się w ciepłe ubrania oraz koce.

Czasoumilaczem oraz sposobem na rozgrzanie się będzie łyk ciepłej kawy lub herbaty, sprawdź swoje zapasy.

Kawy i herbaty

Zachowaj ciepło kawy, herbaty i posiłków na dłużej dzięki termosom i kubkom termicznym.

Termosy i kubki termiczne

Butelki filtrujące wodę

Papier i długopisy

Newsletter

Zapisz się na newsletter

i odbierz kod rabatowy na zakupy o wartości 10 lub 50 zł!

Wymagane
* Kod rabatowy 50 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 2000 zł / Kod rabatowy 10 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 200 zł