Subskrybuj Apple iPhone 14 Pro Max 256GB już od 178,88 zł/mc netto– dowiedz się więcej

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Instrumenty muzyczne Instrumenty klawiszowe i MIDI CASIO SA-77 - Keyboard

CASIO SA-77 - Keyboard

1.jpg
1.jpg

CASIO SA-77 - Keyboard

Producent:  Casio
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

CASIO SA-77 - keyboard

Casio SA-77 idealnie sprawdzi się jako zabawka dla dziecka, która może posłużyć jako instrument do nauki podstaw muzyki: nut, rytmiki, et cetera. SA-77 posiada 44 klawisze oraz 5 padów perkusyjnych.

100 wbudowanych brzmień oraz 50 wbudowanych rytmów, służących jako akompaniament a dodatkowo 10 starannie dobranych utworów zostało zapisanych w pamięci instrumentu po to aby gra na nim sprawiała wyjątkową przyjemność dziecku oraz zachęcała je do poznawania świata muzyki.

Specyfikacja

Liczba klawiszy klawiatury MIDI 44 klaw.
Gniazdko wyjścia DC Tak
Waga produktu 1,4 kg
Szerokość produktu 604 mm
Głębokość produktu 211 mm
Wysokość produktu 57 mm
Kolor produktu Czarny
Typ produktu Klawiatura MIDI
Rodzaj zasilania Prąd przemienny, Bateria
Typ obsługiwanych baterii AA
Liczba obsługiwanych baterii 6
Typ wyświetlacza LCD
Gwarancja Gwarancja Producenta 36 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

CASIO SA-77 - Keyboard

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: CASIO SA-77 - Keyboard

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.