Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Młynki do kawy Comandante - Młynek C40 MK4 Nitro Blade Sunset

Comandante - Młynek C40 MK4 Nitro Blade Sunset

1.jpg
AGDCMDMLY0021_7.jpg
AGDCMDMLY0021_8.jpg
AGDCMDMLY0021_10.jpg
AGDCMDMLY0021_9.jpg
AGDCMDMLY0021_11.jpg
AGDCMDMLY0021_12.jpg
AGDCMDMLY0021_13.jpg
1.jpg
AGDCMDMLY0021_7.jpg
AGDCMDMLY0021_8.jpg
AGDCMDMLY0021_10.jpg
AGDCMDMLY0021_9.jpg
AGDCMDMLY0021_11.jpg
AGDCMDMLY0021_12.jpg
AGDCMDMLY0021_13.jpg

Comandante - Młynek C40 MK4 Nitro Blade Sunset

Producent:  Comendante
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

COMANDANTE - MŁYNEK C40 MK4 NITRO BLADE SUNSET

KONSEKWENTNA PRECYZJA DLA KAŻDEJ METODY PARZENIA

COMANDANTE ® opracowuje i produkuje wysokiej jakości młynki do kawy, żarna i narzędzia dla profesjonalistów i entuzjastów. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań, które pomogą miłośnikom kawy konsekwentnie wydobywać to, co najlepsze z ich ulubionych kaw, dekada po dekadzie. W końcu dobre narzędzia mogą zwiększyć globalny dostęp do kawy i docenienie jej jakości.

NIEZALEŻNA I ODPOWIEDZIALNA PRODUKCJA

COMANDANTE ® to mały, rodzinny projekt stworzony przez specjalistów od kawy speciality i inżynierów. Wierzymy, że skoro narzędzia do kawy istnieją, to powinny być produkowane w sposób odpowiedzialny, przy użyciu lokalnych, bezpiecznych dla żywności materiałów i zgodnie z bezkompromisowymi standardami jakości. Zapewnia to długotrwałą wydajność i minimalizuje ich wpływ na środowisko. Nasze młynki i żarna są produkowane i montowane przez nasz pełen pasji i międzynarodowy zespół rzemieślników i kobiet na obrzeżach Monachium w Bawarii.

ORYGINALNA ZMIANA GRY

Kultowy i czysty design naszego młynka C40 stał się synonimem światowej klasy wydajności szlifowania. Łatwość użycia i niezachwiana wydajność naszego pionierskiego zestawu żaren NITRO BLADE® sprawiły, że młynki COMANDANTE ® stały się zaufanymi narzędziami wybieranymi przez miłośników kawy na całym świecie, od producentów kawy, przez pasjonatów domowych baristów, po World Brewing Champions. NITRO BLADE ® jest wynikiem wieloletnich prac badawczo-rozwojowych i pierwszym na świecie siedmiokątnym stożkowym żarnem opracowanym specjalnie do specjałów kawowych. Jego unikalne właściwości fizyczne i chemiczne odróżniają go od innych stożkowych zadziorów zarówno pod względem wydajności, jak i smaku.

POSZUKIWANIE JAKOŚCI

Dążymy do maksymalnej wydajności mielenia i jakości mielenia, ponieważ doceniamy wymagającą i wykwalifikowaną pracę, która jest wykonywana przy każdej filiżance kawy, od pola do filiżanki. Pozostajemy wierni temu celowi, wykorzystując materiałoznawstwo i nowoczesne procesy produkcyjne, aby stale udoskonalać nasze szlifierki. Staramy się to robić, zachowując kompatybilność wsteczną i wzajemną, co nie tylko pozwala zachować użyteczność dla naszej globalnej społeczności użytkowników, ale także pomaga zmniejszyć nasz wpływ na środowisko poprzez unikanie starzenia się produktów.

Specyfikacja

Typ produktu Młynek z ostrzami
Pojemność pojemnika na ziarna kawy 40 g
Materiały Stal nierdzewna
System bezpieczeństwa Tak
Kolor produktu Pomarańczowy, Jasny brąz, Miedziany połysk
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Comandante - Młynek C40 MK4 Nitro Blade Sunset

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Comandante - Młynek C40 MK4 Nitro Blade Sunset

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.