Eaton-zasilacz awaryjny UPS 9E 3000i Rack2U
- Ilość gniazd sieciowych: 7 x gniazdo sieciowe
Możesz być zainteresowany również:
-
ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
110,90 zł -
Przedłużacz elek. na zwijaku 20m YT-81221 YATO
299,00 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 3m CZARNA
176,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 5m CZARNA
185,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 3G 5m CZARNA
66,90 zł
Opis
Zasilacz awaryjny UPS Eaton 9E3000IR
Odkryj niezawodność i wydajność z Eaton 9E3000IR - UPS'em rackowym zapewniającym bezpieczne i stabilne zasilanie dla Twoich urządzeń. Doskonałe rozwiązanie dla ochrony danych i sprzętu w sytuacjach awaryjnych. Jego zaawansowana technologia i kompaktowe wymiary to gwarancja spokoju w każdym profesjonalnym środowisku.
Kluczowe cechy i funkcje
UPS Eaton 9E3000IR to połączenie mocy 2700 W z technologią online i podwójnej konwersji, zapewniającą ochronę przed pełnym spektrum problemów z zasilaniem. Wysokiej jakości akumulatory z opcją łatwej wymiany to pewność ciągłości pracy i efektywne zarządzanie energią.
Łatwość użytkowania i komunikacja
Z wyświetlaczem LCD i różnorodnymi opcjami łączności, w tym portem USB i RS232, Eaton 9E3000IR oferuje intuicyjną obsługę i łatwą integrację z systemami zarządzania energią. W zestawie otrzymujesz kompletne wyposażenie do instalacji w szafie rack, co ułatwia montaż i uruchomienie.
Specyfikacja
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 / 60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 240 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 220 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Wydajność | 91% |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel |
| Wtyczka | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 7 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Mini-blok zacisków do zdalnego wyłączania zasilania (RPO) | Tak |
| Rodzaj baterii | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Układ | Rack |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1IEC/EN 62040-2CE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 96% |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Głębokość produktu | 608 mm |
| Wysokość produktu | 86,5 mm |
| Waga produktu | 31,3 kg |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | Kabel mocy wyjściowy, Kabel USB |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |