Ekspres przelewowy MOCCAMASTER KBG 741 59645 (1520W; kolor czarny)
- Typ ekspresu do kawy: Półautomatyczny
- Regulacja temperatury: Tak
- Pojemność zbiornika na wodę: 1,25 l
- Typ wkładu kawy: Kawa mielona
- Kolor produktu: Czarny
- Moc: 1520 W
Moccamaster KBG Black umożliwia zaparzanie połowy lub pełnego dzbanka. Posiada szklany dzbanek i automatyczny koszyczek do zaparzania z blokadą kapania, który zatrzymuje wypływ kawy po wyjęciu dzbanka. Temperatura parzenia zaprogramowana w ekspresach Moccamaster jest idealnie dobrana do parzenia doskonałej kawy przelewowej (od 92°C do 96°C). Urządzenie KBG zaparza 10 filiżanek kawy w ciągu sześciu minut; po zaparzeniu kawa jest utrzymywana w cieple na naszej unikalnej płycie grzejnej. Niezależny element grzewczy płyty grzejnej zapewnia utrzymanie idealnej temperatury kawy, bez względu na ilość zaparzonej kawy. Wszystkie ekspresy Moccamaster są ręcznie robione w Holandii i wspierane 5-letnią gwarancją.
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Dzbanek |
| Pojemność w filiżankach | 10 filiżanek |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Płytka grzejna | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,25 l |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | 1520 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem., Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia., Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Dobierz ochronę do swojego sprzętu i zyskaj większy spokój po zakupie.
Sprawdź dostępne warianty ochrony obejmujące m.in. awarie, przypadkowe uszkodzenia, przepięcia czy kradzież z włamaniem i rabunek — zgodnie z zakresem wybranego wariantu oraz dostępnością przy danym produkcie.