Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must Have na Ten Sezon! Sprawdź>>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Okapy Filtr węglowy MAAN FWMGPZ

Filtr węglowy MAAN FWMGPZ

AGAMA2OKF0003_3.jpg
AGAMA2OKF0003_2.jpg
AGAMA2OKF0003_1.jpg
AGAMA2OKF0003_3.jpg
AGAMA2OKF0003_2.jpg
AGAMA2OKF0003_1.jpg

Filtr węglowy MAAN FWMGPZ

Producent:  MAAN
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Filtr węglowy MAAN FWMGPZ

Jeśli nasz okap będzie pracował jako pochłaniacz, należy zakupić dodatkowo filtr węglowy. Filtr taki należy wymieniać w zależności od intensywności gotowania co 3-6 miesięcy, ponieważ traci on swoje właściwości absorpcyjne nieprzyjemnych zapachów.

Filtry FWMGPZ o średnicy 13 cm pasują do okapów produkowanych przez firmę MAAN wyposażonych w turbiny: 6S, 7S, MiniGPZ350, MiniGPZ450.

Specyfikacja

Model Filtr do okapu kuchennego
Kolor produktu Czarny
Materiały Włókno węglowe
Szerokość produktu 130 mm
Ilość sztuk 1
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Filtr węglowy MAAN FWMGPZ

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Filtr węglowy MAAN FWMGPZ

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.