G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFI
392,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 9,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
9,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
9,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Opóźnienie CAS: 10
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 8 GB
- Typ pamięci RAM: DDR3
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 10 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Typ pamięci | PC3-12800 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Rodzaj opakowania | DIMM |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci., Trzymać z dala od dzieci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F3-1600C10D-16GAO |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFI
Trwa wczytywanie...