G.SKILL DDR4 AEGIS 16GB 2400MHZ
673,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 16 GB
- Typ pamięci RAM: DDR4
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.2 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Chronić przed skrajnymi temperaturami., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F4-2400C17S-16GIS |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
G.SKILL DDR4 AEGIS 16GB 2400MHZ
Trwa wczytywanie...