Dostawa 0zł
Raty 0%
Bestseller
Producent: G.Skill
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO
4 736,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-17
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Opóźnienie CAS: 30
- Pamięć RAM: 64 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
- Typ pamięci RAM: DDR5
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie., Chronić przed wilgocią., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F5-6000J3040G32GX2-FX5 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO
Trwa wczytywanie...