G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6400MHZ CL32 XM
- Opóźnienie CAS: 32
- Pamięć RAM: 64 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
- Typ pamięci RAM: DDR5
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Niezrównana wydajność na najwyższym poziomie
Zestaw G.SKILL Trident Z5 RGB 2×32 GB DDR5-6400 CL32 to flagowy produkt dla wymagających graczy, entuzjastów i twórców treści. Dzięki ręcznie selekcjonowanym układom DDR5 i profilowi Intel XMP 3.0 działającemu z częstotliwością 6400 MHz i opóźnieniami CL32–39–39–102, zapewnia maksymalną przepustowość do 51 200 MB/s i błyskawiczne reakcje systemu
Autorski profil XMP 3.0 dla prostego OC
Obsługa Intel XMP 3.0 sprawia, że włączenie trybu overclockingu to kwestia jednego kliknięcia w BIOS-ie. Nie musisz samodzielnie ustawiać napięć ani timingów — system automatycznie aktywuje zoptymalizowane ustawienia pracy na 1,40 V
Aerodynamiczny radiator & prestiżowy design
Trident Z5 RGB wyróżnia się obudową inspirowaną karoserią supersamochodów: szczotkowane aluminium w czarnej lub srebrnej wersji, z półprzezroczystym paskiem RGB. Zapewnia szybkie odprowadzanie ciepła i wyjątkowy styl, który podkreśla elegancję każdej obudowy
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie., Chronić przed wilgocią., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK |