Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Motoryzacja Akcesoria samochodowe IBOX ODKURZACZ RĘCZNY SAMOCHODOWY DC12V/60W

IBOX ODKURZACZ RĘCZNY SAMOCHODOWY DC12V/60W

000.jpg
00.jpg
000.jpg
00.jpg

IBOX ODKURZACZ RĘCZNY SAMOCHODOWY DC12V/60W

Producent:  IBox
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Odkurzacz samochodowy DC12V

Odkurzacz samochodowy 12V firmy Carcommerce to bardzo praktyczny przedmiot w każdym aucie. Zapewnia czystość i porządek w Twoim samochodzie.

Wysoka funkcjonalność

Odkurzacz jest podłączany do gniazda zapalniczki. Jest bardzo poręczny i mały przez co nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Przydatny w samochodzie, w domu, w biurze, w podróży.

Wiele pozytywnych cech

Odkurzacz jest bezworkowy, wyposażony w zbiornik na nieczystości o pojemności 0,5l. Wykonany z trwałego tworzywa ABS. Wbudowany filtr przeciwpyłkowy jest wielokrotnego użytku.

Specyfikacja

Rodzaj czyszczenia Suche
Metoda oddzielania zanieczyszczeń Filtracja
Rodzaj pojemnika na kurz Bez worka
Kolor produktu Biały
Źródło zasilania Gniazdo zapalniczki
Napięcie 12 V
Moc 60 W
Wtyczka samochodowa Tak
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

IBOX ODKURZACZ RĘCZNY SAMOCHODOWY DC12V/60W

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: IBOX ODKURZACZ RĘCZNY SAMOCHODOWY DC12V/60W

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.