Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Podzespoły komputerowe Karty graficzne Karta graficzna ASRock Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC

Karta graficzna ASRock Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC

Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL4.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL1.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL6.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL2.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL3.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL5.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL4.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL1.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL6.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL2.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL3.JPG
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OCL5.JPG

Karta graficzna ASRock Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC

Producent:  Asrock
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Karta graficzna Asrock AMD Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC

Trzy wentylatory zapewniają efektywne chłodzenie, dzięki czemu Twój gamingowy sprzęt zawsze pracuje w odpowiednio niskiej temperaturze. Stylowy design jest zoptymalizowany dla zapewnienia doskonałych doświadczeń z gamingu. Zapewnia świetną wydajność, która jest wyższa od kart referencyjnych dzięki solidnej konstrukcji sprzętowej.

Stylowa metalowa płyta tylna

Zaprojektowana tak, aby uniknąć wyginania się PCB. Fantazyjny wygląd sprawia, że karta graficzna jest bardziej legendarna pod względem wizualnym. Pomaga również poprawić chłodzenie dzięki wysokiej jakości podkładkom termicznym wyposażonym z tyłu.

System chłodzenia Phantom Gaming 3X - Chłodno i cicho

Stworzony z myślą o najlepszej równowadze między wydajnością cieplną a ciszą dzięki wszystkim szczegółom. Kieruj przepływem powietrza, aby był bardziej regularny i szybki dla zwiększenia wydajności chłodzenia dzięki żeberkom tnącym w kształcie litery V i otworom wentylacyjnym w kształcie litery V.

Ultradopasowana rurka cieplna. Skonsolidowane, aby zmaksymalizować kontakt

Rurki cieplne są skonsolidowane, aby zmaksymalizować kontakt między sobą oraz z płytą podstawową GPU w celu optymalnego rozpraszania ciepła.

Niklowana miedziana podstawa. Maksymalnie zwiększona powierzchnia kontaktu z GPU

Dzięki konstrukcji radiatora z miedzianą podstawą, obszar bezpośredniego kontaktu z procesorem graficznym został zmaksymalizowany, aby skutecznie poprawić transfer ciepła.

Ulepszone rozpraszanie ciepła

Skutecznie izoluje całe pokrycie szczeliny między rurą a ułożonymi w stos żeberkami, dzięki czemu skutecznie poprawia rozpraszanie ciepła.

Podkładka termiczna Premium

Wysokiej jakości podkładka termiczna pomaga przenosić ciepło komponentów do radiatora, poprawiając rozpraszanie ciepła.

Precyzyjny moment dokręcenia śruby

ASRock stosuje precyzyjny moment dokręcania śrub podczas montażu swoich kart graficznych, aby zoptymalizować ciśnienie montażu chłodnicy, poprawić wydajność cieplną, unikając jednocześnie uszkodzenia matrycy GPU.

Stwórz swoje własne unikalne kolorowe efekty świetlne

Dzięki zintegrowanym diodom ARGB LED możesz stworzyć własne, unikalne, kolorowe efekty świetlne, które mogą być również włączane i wyłączane. Może być również zsynchronizowany z płytami głównymi ASRock, które obsługują Polychrome SYNC.

Przełącznik LED On/Off. Włączony czy wyłączony? Przełączaj jak chcesz

Możesz przełączać nie tylko wbudowane diody LED ARGB, ale także diody LED ARGB wyposażone w podłączone paski/urządzenia jednocześnie.

Więcej ARGB, więcej fantazji

Dzięki pinowi ARGB można podłączyć paski/urządzenia ARGB, aby efekty świetlne były bardziej bogate i żywe.

Wzmocniona rama metalowa

Wzmacnia strukturę, aby zapobiec wygięciu płytki drukowanej.

Dr. MOS

Dr.MOS jest zintegrowanym rozwiązaniem zarządzającym zasilaniem, stworzonym dla optymalizacji napięcia w szeregu różnych zastosowań! Inteligentnie kieruje zasilaniem, dostarczając nawet do 60A w każdej fazie, gwarantując niskie temperatury pracy i najwyższe osiągi.

Dławik mocy 90 A klasy premium

W porównaniu z tradycyjnymi dławikami, nowe dławiki mocy ASRock efektywnie zwiększają (nawet trzykrotnie) prąd nasycenia dostarczając wzmocnione i poprawione napięcie procesora do płyty głównej.

Włókno Szklane Wysokiej Gęstości PCB

Obwód drukowany wykonany z włókna szklanego o wysokiej gęstości redukuje wielkość szczelin między warstwami PCB, co chroni płytę główną przed przepięciami.

2 uncje miedzi

Wykorzystując jedynie starannie wyselekcjonowane komponenty miedziane dla warstw PCB, 2oz Copper PCB zapewnia niższe temperatury pracy i większą wydajność energetyczną podczas overclockingu.

Matowe Czarne PCB

Nowy tajemniczy schemat kolorów czarny mat oraz miedź pasują do prestiżowych komponentów high-endowych płyt głównych ASRock.

Czarne kondensatory Nichicon 12K

Czarne kondensatory Supreme 12K o żywotności co najmniej 12 000 godzin. W porównaniu do innych odpowiedników na płytach głównych z wyższej półki, których żywotność wynosi zaledwie około 10 000 godzin, ASRock zastosował Nichicon 12K Black Caps, które oferują o 20% dłuższą żywotność i zapewniają większą stabilność i niezawodność.

ASRock Tweak 2.0

Zapewnia inteligentną kontrolę nad prędkością pracy wentylatora oraz pełnię możliwości dostrajania ustawień chłodzenia dla najwyższych osiągów.

Wsparcie Rozdzielczości 8K

Obsługiwana jest nie tylko rozdzielczość 4K, lecz również wsparcie znajduje obraz nowej generacji 8K, zapewniający niesamowite doświadczenia wizualne.

Obsługa PCI® Express 4.0

Karta graficzna Asrock Phantom Gaming RX6800 XT obsługuje PCI® Express 4.0 o przepustowości 16 GT/s i zapewnia dwukrotnie większą przepustowość w porównaniu z PCI® Express 3.0. Przygotuj się na nową generację gier na PC.

Potęga wydajności

Karty graficzne z serii Radeon™ RX 6000 mogą zmierzyć się z najbardziej wymagającymi tytułami na maksymalnych ustawieniach z włączonymi wszystkimi najnowszymi funkcjami. Dzięki nawet 80 potężnym jednostkom obliczeniowym, w połączeniu z nawet 16 GB szybkiej pamięci GDDR6 i nawet 128 MB pamięci podręcznej AMD Infinity Cache™ o niskim opóźnieniu, karty te na nowo definiują wydajność na poziomie entuzjastów.

Bardzo realistyczne efekty wizualne

Doświadcz nowego poziomu immersji dzięki kartom graficznym z serii Radeon™ RX 6000 z obsługą najnowszych innowacji programowych, takich jak DirectX 12 Ultimate i najnowszy zestaw funkcji technologii AMD FidelityFX ™, umożliwiający uzyskanie realistycznego oświetlenia, cieni i odbić w ekstremalnych szczegółach. Funkcje technologii AMD FidelityFX ™ są zoptymalizowane dla architektury AMD RDNA ™ 2, aby zasilić następną generację wizualizacji w grach przy wysokiej liczbie klatek na sekundę, zapewniając hipnotyzujące wrażenia w grach.

Jedno gamingowe DNA na komputery PC i konsole

Architektura AMD RDNA™ 2 jest podstawą komputerów i konsol do gier nowej generacji. Przygotuj się na nadchodzące rewolucje w grafice gier PC i grach w chmurze. AMD RDNA™ 2 podnosi i ujednolica efekty wizualne i rozgrywkę na wielu platformach do gier, jak żadna inna architektura graficzna wcześniej.

Uzyskaj jeszcze więcej klatek dla Twoich gier

Zmaksymalizuj jakość obrazu i zwiększ wydajność dzięki funkcji AMD FidelityFX ™ Super Resolution (FSR) w wybranych obsługiwanych grach lub zwiększ liczbę klatek na sekundę w wielu grach dzięki funkcji Radeon™ Super Resolution (RSR), aby zapewnić wysoką jakość, rozdzielczość i wysoką liczbę klatek na sekundę w grach na kartach graficznych AMD Radeon™.

Specyfikacja

Technologia CUDA Nie
Rodzina procesorów grafiki AMD
Procesor graficzny Radeon RX 6800 XT
Taktowanie procesora 1875 Mhz
Maksymalne taktowanie procesora 2310 Mhz
Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) 2065 Mhz
Maksymalna rozdzielczość 7680 x 4320 px
Procesor strumieniowy 4608
Pamięć karty graficznej 16 GB
Typ pamięci adaptera grafiki GDDR6
Magistrala pamięci 256 bit
Szybkość przesyłania danych 16 Gbit/s
Typ interfejsu PCI Express x16 4.0
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 2.1
Ilość DisplayPort 3
Wersja DisplayPort 1.4
Wbudowany tuner tv Nie
Wersja DirectX 12.0
Wersja OpenGL 4.6
Obsługa wirtualnej rzeczywistości Tak
HDCP Tak
Dual Link DVI Nie
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Liczba wentylatorów 3 wentylatory
Kolor produktu Szary, Czarny
Minimalna moc zasilacza 800 W
Dodatkowe złącza zasilania 3x 8-pin
Instrukcja szybkiej instalacji Tak
Waga produktu 1,78 kg
Głębokość produktu 56 mm
Wysokość produktu 140 mm
Szerokość produktu 330 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Gwarancja Gwarancja Sklepu 36 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Karta graficzna ASRock Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Karta graficzna ASRock Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.