MAXELL Bateria specjalistyczna CR2016, 5 szt.
9,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Napięcie baterii: 3 V
- Pojemność baterii: 90 mAh
Możesz być zainteresowany również:
-
EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORKÓW LC200
29,90 zł -
ŁADOWARKA PANASONIC PRO
176,90 zł -
ŁADOWARKA PANASONIC SMARTPLUS + 4x AA ENELOOP PRO 2500 mAh
137,90 zł -
ENERGIZER ŁADOWARKA MAXI+4AA ACCU HR6 POW+ 2000mAh
94,99 zł -
ENERGIZER ŁADOWARKA PRO+4AA ACU HR6 POW+ 2000mAh
114,99 zł -
EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW NC1000MV2
100,00 zł
Specyfikacja
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | CR2016 |
| Rodzaj baterii | Dwutlenek cynku i manganu (Zn/MnO2) |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Pojemność baterii | 90 mAh |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 85 °C |
| Wysokość produktu | 1,6 mm |
| Średnica | 2 cm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ostrzeżenia | Nie połykaj baterii – grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia., Nie wrzucaj do ognia – grozi to wybuchem., Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
MAXELL Bateria specjalistyczna CR2016, 5 szt.
Trwa wczytywanie...