MONITOR ASUS 24" PA24ACRV ProArt
- Przekątna ekranu: 23,8"
- Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
- Wbudowane głośniki: Tak
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Monitor ASUS 24" PA24ACRV ProArt
ProArt Display PA24ACRV to 23,8-calowy monitor QHD przeznaczony dla profesjonalnych montażystów wideo. Ten wyświetlacz Calman Verified może pochwalić się szeroką gamą kolorów z 95% pokryciem DCI-P3 i jest fabrycznie skalibrowany do Delta E < 2, co zapewnia wyjątkową dokładność kolorów. Dla większej wygody wbudowany port USB-C® oferuje obsługę DisplayPort™, superszybkie transfery danych i zasilanie 96 W.
Wspieranie kreatywnych profesjonalistów
Filmowcy i montażyści wideo
Wysoka rozdzielczość i szeroka gama kolorów są idealne do produkcji wideo HDR.
Koloryści
Fabrycznie skalibrowany do dokładności odwzorowania kolorów Delta E < 2 zapewnia wiodącą w branży wierność kolorów.
Projektanci i fotografowie
Naprawdę precyzyjne odwzorowanie kolorów w celu wydobycia szczegółów na zdjęciach lub dziełach sztuki cyfrowej.
Znakomity design
W porównaniu do swojego poprzednika, monitor ProArt PA24ACRV ma o 33% mniejszą podstawę, która zajmuje niewiele miejsca, a także o 30% cieńszy profil. Podobnie jak jego rówieśnicy z rodziny monitorów ProArt, PA24ACRV czuje się jak w domu w studiu lub w każdej przestrzeni życiowej, z dyskretną elegancją, która jest ukłonem w stronę wykwintnego kunsztu i bezkompromisowej dbałości o szczegóły.
Nieskazitelny obraz QHD
Panel QHD (2560 x 1440) w PA24ACRV zapewnia wysokie PPI i o 77% więcej pikseli niż konwencjonalne monitory Full HD, oferując doskonałą jakość obrazu i ostry obraz, zapewniając wyjątkowo szczegółowe wrażenia wizualne. A dzięki tak dużej ilości dodatkowego miejsca na ekranie możesz pracować łatwiej i wygodniej, mniej przewijając i powiększając.
Zgodność z HDR10 i VESA DisplayHDR™ 400 zapewnia najjaśniejsze odcienie bieli i najciemniejsze odcienie czerni w celu uzyskania wyjątkowego kontrastu, który skutkuje bogatymi, realistycznymi obrazami - wszystko po to, aby pomóc artystom w pełni zrealizować ich kreatywne wizje.
Ciesz się realistycznymi kolorami
PA24ACRV wykracza poza branżowe standardy kolorów, zapewniając 95% pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 i 100% sRGB, wydobywając najdrobniejsze szczegóły na zdjęciach.
Wiodąca w swojej klasie wierność odwzorowania kolorów
Każdy monitor ProArt jest fabrycznie kalibrowany przy użyciu nowego, trzystopniowego procesu, aby zagwarantować wiodącą w branży wierność kolorów. Wyświetlacz jest następnie poddawany rygorystycznym testom przy użyciu zaawansowanej technologii śledzenia skali szarości firmy ASUS, aby zapewnić płynniejsze przejścia tonalne kolorów, lepszą jednolitość i wysoką dokładność kolorów dzięki różnicy kolorów ΔE < 2.
Szybka regulacja gamy kolorów
Ekskluzywne ustawienia ProArt Preset firmy ASUS zapewniają wiele trybów kolorów dostosowanych do różnych potrzeb. PA24ACRV jest zgodny ze standardem DICOM Part 14, aby zapewnić płynne przejścia tonalne i dokładną identyfikację cieniowania w skali szarości.
sRGB
Rec. 709
Adobe RGB
DCI-P3
DICOM
USB-C®, który potrafi wszystko
Wbudowany port USB-C® umożliwia superszybki transfer danych, łączność DisplayPort i 96-watowy zasilacz do ładowania laptopów i innych urządzeń - wszystko w jednym. PA24ACRV służy również jako koncentrator USB: każde urządzenie podłączone do portów USB monitora uzyskuje dostęp do innych podłączonych urządzeń peryferyjnych.
Szerokie możliwości połączeń
Oprócz USB-C, monitor ProArt oferuje niezliczone opcje połączeń, w tym HDMI®, DisplayPort™, USB-A i dodatkowy port USB-C do odbioru danych, co zapewnia kompatybilność z szeroką gamą urządzeń. DisplayPort umożliwia użytkownikom łańcuchowe połączenie wielu wyświetlaczy z jednego źródła wideo, co zwiększa produktywność. PA24ACRV zawiera również port przelotowy dla słuchawek.
Łatwe łączenie się z urządzeniami
Wbudowany koncentrator USB 3.2 w dolnej części PA24ACRV zawiera dwa porty USB Type-A, co umożliwia łatwe podłączanie różnych urządzeń, a także ładowanie kompatybilnych urządzeń.
Ergonomiczna podstawa
Każdy monitor ProArt jest wyposażony w ergonomiczną podstawkę z regulacją nachylenia, obrotu w poziomie, poziomie i wysokości, co zapewnia wygodę oglądania. Możliwość obrócenia ekranu o 90° w prawo lub w lewo w celu korzystania z trybu portretowego jest przydatna podczas pracy z długimi dokumentami, kodowania lub przeglądania stron internetowych. Co więcej, funkcja szybkiego zwalniania ułatwia mocowanie wyświetlacza za pomocą zintegrowanego uchwytu ściennego VESA - bez, dzięki czemu można to zrobić w kilka sekund!
DisplayWidget Center
ASUS DisplayWidget Center to aplikacja, która umożliwia dostosowanie ustawień monitora za pomocą myszy, zamiast korzystania z przycisków na monitorze.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 400 cd/m² |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,2058 x 0,2058 mm |
| Gęstość pikseli | 123 ppi |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 135 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 75 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 61 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Paleta barw | 95% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Pozycjonowanie na rynku | Edycja zdjęć |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 96 W |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja wysokości | 13 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 90 - -90° |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | 30 - -30° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 23 - -5° |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 39 kWh |
| Pobór mocy | 15 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 197,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 515,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 44,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 322,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,9 kg |
| Szerokość opakowania | 620 mm |
| Głębokość opakowania | 127 mm |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,1 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix, TCO |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1829124 |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania., Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |