MONITOR ASUS 27" VA27AQSB
- Przekątna ekranu: 27"
- Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
- Wbudowane głośniki: Tak
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR ASUS 27" VA27AQSB
ASUS VA27AQSB monitor z technologią Eye Care – 27 cali, WQHD (2560 x 1440), IPS, konstrukcja bezramkowa, 75Hz, Adaptive-Sync, DisplayPort, HDMI, Eye Care, Low Blue Light, Flicker Free, możliwość montażu na ścianie, ergonomiczna podstawka
27-inch WQHD (2560 x 1440) LED backlight display with IPS 178° wide viewing angle panel
Maksymalna rozdzielczość odświeżania 75 Hz z technologią Adaptive-Sync dla wyeliminowania efektu „tracingu” i zagwarantowania ostrego i wyraźnego obrazu podczas odtwarzania wideo
Bogate opcje połączeń, w tym gniazda HDMI, DisplayPort i wbudowany koncentrator USB
Ergonomiczna konstrukcja z możliwością dostosowania nachylenia pod kątem +35° ~ -5°, obracania w poziomie pod kątem ±180°, obracania o ±90° (pivot) oraz regulacji wysokości do 150 mm – zapewnia komfortowe wrażenia podczas oglądania
Monitory ASUS Eye Care są wyposażone w certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie „Flicker Free” oraz „Low Blue Light” dla zapewnienia komfortu podczas użytkowania
Obsługuje zarówno technologię Adaptive-Sync z kartami graficznymi NVIDIA GeForce*, jak również technologię FreeSync z kartami graficznymi AMD Radeon *Kompatybilność z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX z serii 10, GTX z serii 16, RTX z serii 20 oraz nowszymi.
Monitor VA27AQSB z Eye Care
ASUS VA229QSB to 27-calowy monitor o rozdzielczośc WQHD (2560 x 1440) , wyposażony w bezramkowy panel IPS o szerokim kącie oglądania. Wyświetla niesamowicie ostry obraz i zapierające dech w piersiach efekty podczas odtwarzania filmów. Maksymalna rozdzielczość odświeżania 75 Hz z technologią Adaptive-Sync dla wyeliminowania efektu „tracingu” i zagwarantowania ostrego i wyraźnego obrazu podczas odtwarzania wideo. Monitor charakteryzuje się wyjątkowo ergonomiczną konstrukcją umożliwiającą dostosowanie nachylenia, obrót w poziomie, obrót pod kątem 90° do ustawienia pionowego (pivot) oraz regulację wysokości, a certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free oraz Low Blue Light zapewniają komfort podczas oglądania.
Niesamowicie realistyczny obraz z szerokim kątem oglądania do 178°
Bezramkowy panel IPS o rozdzielczości Full HD umożliwia szeroki kąt oglądania do 178°, zarówno w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowej, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknymi efektami wizualnymi, oglądając z prawie każdej strony.
Szeroka łączność
Monitor VA27AQSB jest wyposażony w całą gamę najnowszych opcji połączeń, w tym gniazda HDMI, DisplayPort oraz gniazda USB 3.0. Możesz więc bez trudu podłączyć do niego różne komputery PC, laptopy, konsole do gry, systemy multimedialne, klawiatury i myszy. Dysponuje on również gniazdami przelotowymi typu line-in oraz do słuchawek – dla wygodnego korzystania z wejść dźwiękowych.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja wysokości | 15 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -180 - 180° |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Pobór mocy | 40 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A+ |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 226,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 517,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,69 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 365,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,42 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |