MONITOR DELL LED 24"" P2424HT
- Przekątna ekranu: 23,8"
- Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
- Wbudowane głośniki: Tak
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR DELL LED 24"" P2424HT
Dell P2424HT to nowoczesny monitor 24″ zaprojektowany z myślą o zwiększeniu produktywności zarówno w pracy biurowej, jak i w domu. Dzięki połączeniu wygodnej obsługi dotykowej, doskonałej łączności i komfortowego obrazu Full HD, jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących funkcjonalność i wysoką jakość. Niezależnie od tego, czy pracujesz z wieloma arkuszami kalkulacyjnymi, przeglądasz dokumentację, analizujesz sprawy prawne, czy badasz rynek akcji, jeśli więcej widzisz, możesz więcej zdziałać. Monitory Dell serii P zostały zaprojektowane z myślą o środowisku. Do produkcji monitora wykorzystano materiały z recyklingu i zadbano o niski pobór energii elektrycznej w czasie pracy.
Matryca IPS
Najlepsze jakość obrazu
Matryce IPS to jedne z najlepszych typów matryc - cechują się bardzo szerokimi kątami widzenia w poziomie i pionie, mają równomierne podświetlenie oraz lepszą wierność odwzorowywanych kolorów. Ekrany w technologii IPS znajdują zastosowanie przede wszystkim w profesjonalnych zastosowaniach takich jak grafika.
Dotykowy ekran
Wygoda użytkowania
Dotykowy ekran zastosowany w notebooku pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z urządzenia.
Technologia LED
Wysoka jakość kolorów
Zastosowanie najnowszej technologii LED do podświetlania ekranu pozwala na osiągniecie lepszych parametrów obrazu. Ekran jest równomiernie podświetlony, a wszystkie kolory maja identyczna barwę. Technologia LED pozwala ograniczać koszty i oszczędza energie.
Wbudowany hub USB
Wygodne podłączanie urządzeń
Wbudowany w monitor hub USB pozwala skutecznie uporządkować biurko. Wszelkiego rodzaju tablety, telefony i iPody ładować z monitora, a jednocześnie mieć do nich dostęp przez jeden kabel USB.
Złącze HDMI
Wysoka rozdzielczość obrazu
Złącze HDMI to standard w przesyłaniu nieskompresowanego obrazu wysokiej rozdzielczości. Dzięki HDMI można przesłać obraz na ekran wielkoformatowego telewizora, projektora lub monitora LCD za sprawa wygodnego kabla. Tego rodzaju cyfrowy przekaz jest gwarancja najwyższej jakości obrazu.
Port USB-C
Szybkie kopiowanie danych
USB-C to najnowszy standard komunikacji, który staje się coraz bardziej poplarny. USB typ C pozwala na przesył danych z prędkością nawet 10 Gbit/s (2x szybciej niż USB 3.0). USB-C w zależności od konfiguracji i modelu może (ale nie musi) obsługiwać za pomocą tego standardu przesył wideo w rozdzielczości 4K (tryb alternatywny) oraz obsługiwać tryb zasilania Power Delivery (więcej informacji w sekcji specyfikacja techniczna).
Niesamowita jakość obrazu dzięki DisplayPort
Wysoka rozdzielczość
Dzięki zastosowaniu portu DisplayPort komputer może przesyłać obraz o niesamowitej jakości i dokładności. DisplayPort umożliwia komfortowa prace w wyższej rozdzielczości. Port jest kompatybilny z innymi standardami takimi jak HDMI, DVI lub VGA
EPEAT
Prestiżowe wyróżnienie
Firma Dell jako nieliczny producent sprzętu komputerowego może pochwalić się certyfikatem EPEAT. To o jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży technologicznej. Certyfikat EPEAT Gold wskazuje, ze produkt spełnia najbardziej surowe kryteria dbałości o środowisko.
Kensington Lock
Zabezpieczenie przed kradzieżą
Korzystaj ze swojego notebooka w każdym miejscu, bez obawy przed kradzieżą ulubionego urządzenia.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 88 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 60,5 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,47 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Głębia kolorów | 6 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Mikrofon | Nie |
| Wejście audio dla PC | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 11,1 cm |
| Oś obrotu | Nie |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 60° |
| OSD | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Pobór mocy | 18 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 190 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1465328 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 5000 - 12192 m |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 538,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 248,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 431,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,86 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 538,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 54,1 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 321 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,86 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 5,88 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 5,87 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,86 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,8 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, DisplayPort, USB Type-A na USB Type-C, USB Type-C na USB Type-C |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Piórko dołączone | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 633 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla, odchylenie standardowe (kg CO2e) | 149 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 397 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 53 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 177 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 6 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 456 |
| Wersja PAIA | 1.3.2 |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |