MONITOR LG LED 31,5" 32GS75Q-B 180Hz
- Przekątna ekranu: 31,5"
- Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Przyspiesz grę dzięki częstotliwości odświeżania 200 Hz (O/C). Króluj w rozgrywce dzięki rozdzielczości QHD, szerokim kątom widzenia IPS i oszałamiającej częstotliwości odświeżania 200 Hz (O/C).
27” QHD (2560x1440) IPS
HDR10 / sRGB 99% (typ.)
Częstotliwość odświeżania 200 Hz (O/C)
Czas reakcji IPS 1ms (GtG)
Kompatybilny z NVIDIA® G-SYNC®
AMD FreeSync™
Podnieśliśmy standard odświeżania UltraGear do 180 Hz. Możesz cieszyć się wyjątkowo wyraźnym i płynnym obrazem dzięki częstotliwości odświeżania 180 Hz, która wczytuje obraz aż 180 razy w ciągu sekundy.
Ciesz się żywym obrazem dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 1ms, który redukuje efekt smużenia i opóźnienia sygnału wejściowego. Ponadto panel IPS pozwala cieszyć się oszałamiającymi obrazami pod szerokim kątem (do 178°).
Monitor obsługuje szeroką gamę kolorów, sRGB 99% (typ.) i HDR10, precyzyjnie odtwarzając kolory, aby gracze mogli otoczyć się dokłądnie tymi kolorami, które zaprojektowali twórcy gry.
Ciesz się doskonałą grafiką z redukcją rozrywania, zacinania się lub migotania spowodowanych różnicami w specyfikacji sprzętu i oprogramowania, dzięki synchronizacji za pośrednictwem NVIDIA® G-SYNC® Compatible, AMD FreeSync™.
Zwiększ swoje wrażenia z gry dzięki niemal bezramkowej konstrukcji z trzech stron zapewniającej wciągającą rozgrywkę. Regulowana podstawa umożliwia pochylanie, podnoszenie i obracanie, co zwiększa komfort podczas grania.
Menu i funkcja OnScreen Control ułatwiają regulację ustawień monitora, od podstawowych opcji po rejestrację klawisza zdefiniowanego przez użytkownika.
Zmniejszając opóźnienia wejściowe za pomocą Dynamic Action Sync, gracze mogą uchwycić krytyczne momenty w czasie rzeczywistym i szybko reagować.
Black Stabilizer pomaga wykrywać snajperów w najciemniejszych zakamarkach i szybko radzić sobie z wybuchami błyskowymi.
Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.
Licznik FPS pokaże Ci, jak wszystko się ładuje. Nieważne, czy edytujesz, grasz, czy oglądasz film, każda klatka ma znaczenie. Dzięki licznikowi FPS dostaniesz dostęp do danych w czasie rzeczywistym.
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,2727 x 0,2727 mm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Tryby inteligentne | Energooszczędność |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| HDMI | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 713,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 254 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 612,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,48 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 713,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 53,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 429,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,58 kg |
| Szerokość opakowania | 967,7 mm |
| Głębokość opakowania | 167,6 mm |
| Wysokość opakowania | 530,9 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Specyficzne technologie | Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode |
| Licznik FPS | Tak |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1936473 |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych., Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |