Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Peryferia Monitory
Aktywne filtry
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz

Monitory 144 Hz

(12)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Activejet AMD Brother Epson Gigabyte HP Intel Lenovo MSI

Monitory 144 Hz

Monitor to element całego komputera, który odpowiada za wyświetlanie obrazu. Powinien on cechować się odpowiednio wysoką jakością, by możliwe było cieszenie się filmami, grami czy nawet tworzonymi projektami graficznymi. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. monitory 144 Hz, czyli o częstotliwości odświeżania zapewniającej doskonałą prędkość pracy. Dzięki temu urządzenia tego typu mogą działać sprawnie także w sytuacji, gdy sceny zmieniają się szybko – mowa tu o wymagających grach czy niektórych firmach.

Monitory 144 Hz odświeżaj obraz 144 razy na sekundę. Oznacza to, że jego jakość staje się bardzo duża, a zacinanie – niemal całkowicie wyeliminowanie. Jest to prędkość około 2,4 razy większa niż w przypadku standardowych monitorów, wykorzystywanych m.in. w większości biur. To właśnie dlatego takie urządzenia są chętnie wybierane przede wszystkim przez graczy i koneserów filmów akcji. Cecha ta sprawdza się doskonale zwłaszcza w trakcie rozgrywek, w których występuje ruch przeciwników. Dzięki doskonałej prędkości odświeżania znika ryzyko zacinania i efektu przeskakiwania obrazu.

Ergonomiczne monitory 144 Hz

Niektóre monitory 144 Hz dostępne w naszym asortymencie zostały wyposażone w dodatkowe elementy, które zwiększają komfort korzystania z takich urządzeń. Mowa tu m.in. o regulacji kąta nachylenia, obrocie w poziomie i pionie oraz możliwości zmiany wysokości ekranu. W naszym sklepie znajdziesz także produkty, które pozwalają na zamontowanie na ścianie przy użyciu odpowiedniego uchwytu, podobnie jak ma to miejsce w przypadku telewizorów.

Nawet najtańszy monitor 144 Hz z naszej oferty to produkt niezwykle funkcjonalny, pozwalający na komfortowe granie, oglądanie filmów czy wykonywanie prac biurowych. Poszczególne modele różnią się od siebie przede wszystkim dokładnymi parametrami technicznymi, a także przekątną ekranu i dodatkowymi opcjami. Niektóre z nich można wykorzystywać nie tylko w prywatnych domach, lecz także na stanowiskach grafików komputerowych czy w biurach. Sprzyja temu m.in. uniwersalny wygląd dostępnych monitorów.

Szeroki wybór monitorów 144 Hz

W naszym sklepie znajdziesz monitory 144 Hz w wielu odsłonach. To produkty znanych i cenionych marek, które tworzą swoje produkty w oparciu o nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku. Oferujemy sprzęty prosto od takich firm, jak np.:

  • AOC,
  • Asus,
  • Dell,
  • Gigabyte,
  • Iiyama,
  • Lenovo,
  • HP,
  • MSI,
  • Phillips,
  • Samsung,

To urządzenia, które różnią się od siebie dokładnymi parametrami technicznymi. Wśród nich znajdziesz najtańsze monitory 144 Hz kosztujące zaledwie kilkaset złotych, a także te bardziej zaawansowane, idealne dla wymagających graczy lub grafików komputerowych.

Monitory gamingowe 144 Hz

Oferujemy także specjalne monitory gamingowe 144 Hz. To urządzenia, które zostały stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, korzystających z najnowszych gier dostępnych na rynku. W skład takich sprzętów wchodzą zaawansowane podzespoły i technologie, pozwalające na zapewnienie płynności pracy. Mowa tu m.in. o dużej prędkości odświeżania, niskim poziomie kompensacji liczby klatek na sekundę i niewielkich, niemal niezauważalnych opóźnieniach.

W przypadku graczy jakość obrazu wyświetlanego na monitorze ma szczególne znaczenie. Produkty dostępne w naszym asortymencie zapewniają żywe, jasne barwy. Użytkownik może je również modyfikować w zależności od własnych preferencji i aktualnie podejmowanych aktywności. W większości modeli zastosowano także technologię zarządzania pikselami, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie jeszcze większych kątów widzenia.

Sortuj