Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Myjki do okien Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium Veratility

Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium Veratility

6781765_0_f.jpg
6781765_0_f.jpg

Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium Veratility

Producent:  Karcher
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium Veratility

Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium Veratility to niezbędne urządzenie w każdym domu. Idealnie sprawdzi się w codziennych porządkach.

Myjka dokładnie czyści szklaną powierzchnię luster i okien pozostawiając je suche, bez smug i zacieków. Jest komfortowa i lekka w użyciu. Wyjątkowo wygodna dzięki dobrze wyprofilowanemu gumowemu uchwytowi, dodatkowo wyposażonemu we wskaźnik naładowania baterii. Na luksus czyszczenia duży wpływ ma także możliwość zmiany ssawki w zależności od rozmiaru czyszczonej powierzchni.

Stosując myjkę do okien szybciej i łatwiej umyjesz okna. Wystarczy wlać do butelki ze spryskiwaczem środek do czyszczenia okien, obficie spryskać powierzchnię szyby i rozprowadzić płyn padem z mikrofibry, który zamontowano przy spryskiwaczu. Następnie przy użyciu ssawki należy ściągnąć nadmiar wody z powierzchni szyby. Pozostaje jeszcze opróżnić zbiornik brudnej wody zintegrowany z myjką.

Specyfikacja

Kolor produktu Czarny, Żółty
Pojemność zbiornika na wodę 0,1 l
Maksymalna szerokość robocza 28 cm
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Czas ładowania 180 min
Czas pracy 35 min
Szerokość produktu 280 mm
Głębokość produktu 125 mm
Wysokość produktu 320 mm
Waga produktu 1,2 kg
Dołączony akumulator Tak
Ładowarka akumulatorów Tak
Końcówka dołączona Tak
Pojemnik spryskiwacza dołączony Tak
Szmatka do czyszczenia Tak
Pojemność środka czyszczącego do szkła 20 ml
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium Veratility

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium Veratility

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.