Mysz gamingowa Havit MS959S
50,95 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-17
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kolor produktu: Czarny
Możesz być zainteresowany również:
-
GENESIS KLAWIATURA GAMINGOWA RHOD 300 RGB US
112,00 zł -
Klawiatura Logitech G PRO X TKL Rapid White
672,11 zł -
Klawiatura Logitech G413 SE GX Linear
295,26 zł -
Podkładka pod mysz Logitech Studio Series Gr
33,37 zł -
Esperanza podkładka pod mysz żelowa ea137y |230 x 190 x 20 mm| szara ea137y
10,90 zł -
Mata gamingowa Havit HV-MP830
28,95 zł
Opis
MYSZ GAMINGOWA HAVIT MS959S
Wstępnie zaprogramowane poziomy DPI to 1200, 2400, 3200, 4800, 6400 i 8000. Można je szybko zmieniać za pomocą przycisku „DPI”.
16 milionów kolorowych efektów podświetlenia RGB, które można dostosować za pomocą dedykowanego oprogramowania. Swobodnie zmieniaj efekty podświetlenia i stwórz swoją przestrzeń gamingową.
Możesz użyć 8 programowalnych przycisków, aby zachować jak największą kontrolę w grze.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 8 |
| Układ | Praworęczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | Dawidowska 10 |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miasto | Zamienie |
| action@action.pl, safety@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Mysz gamingowa Havit MS959S
Trwa wczytywanie...