Producent: NINJA
NINJA FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA SL400EU
NINJA FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA SL400EU
- Pojemność: 9,5 l
- Typ produktu: Frytkownica na gorące powietrze
- Liczba programów: 6
- Temperatura (min): 40 °C
- Temperatura (maks): 240 °C
- Kolor produktu: Czarny, Szary
- Moc: 2470 W
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Pojemność | 9,5 l |
| Wydajność smażenia | 2,8 kg |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Liczba programów | 6 |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Temperatura (maks) | 240 °C |
| Domyślne programy gotowania | Tak |
| Liczba osób | 8 os. |
| Funkcja dehydratacji | Tak |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Liczba koszy do smażenia | 2 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Części wodoodporne | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | 2470 W |
| Liczba poziomów mocy | 6 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Waga produktu | 10,3 kg |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,2 kg |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy., Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem., Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Dokumenty do pobrania
Opinie (1)
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Trwa wczytywanie...