Obudowa Asus GR701 ROG HYPERION
- Układ: Full Tower
- Obsługiwany typ płyty głównej: EATX, Mini-ITX, micro ATX, ATX
- Przeznaczenie: Gaming
- Przycisk reset: Tak
- Przycisk Włączania/wyłączania: Tak
- Maksymalna długość kart graficznych: 46 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
25,90 zł -
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 212,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 4TB 3,5" SATA WD4005FFBX
918,00 zł -
Dysk HDD 6TB 3,5" SATA III 5400RPM Synology HAT3300-6T
1 441,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
855,00 zł
Opis
Obudowa PC ASUS GR701 ROG HYPERION (90DC00F0-B39000) Full Tower Czarny
ASUS przedstawia obudowę komputerową GR701 ROG HYPERION. Jej konstrukcja została zaprojektowana z naciskiem na obsługę najnowszych komponentów, od kart NVIDIA GeForce RTX 4090 po najnowsze specyfikacje USB. Unikalny panel przedni wspiera wysoki przepływ powietrza, a całość oferuje dużo miejsca na najpotężniejsze komponenty i wygodne zarządzanie kablami.
• Lata sprawdzonej jakości produktów Asus ROG
• Wsparcie dla płyt głównych E-ATX, ATX, mATX i mini-ITX
• 4x USB 3.2 Gen1 typ-A i 2x USB 3.2 Gen2x2 typ-C na przednim panelu
• Wbudowany sterownik dla komponentów z podświetleniem LED ARGB
• Aluminiowe uchwyty o udźwigu do 80 kg
Oświetlenie
Obudowa jest wyposażona w zintegrowane oświetlenie na przednim panelu. Zawiera również wbudowany sterownik ARGB, który pozwala na podłączenie i sterowanie elementami i komponentami ARGB, co zapewnia najwyższy poziom personalizacji wyglądu Twojej konstrukcji.
Wygodne przenoszenie
GR701 ROG HYPERION posiada wygodne, ergonomiczne, stylowe aluminiowe uchwyty o udźwigu do 80 kg. Możesz więc łatwo przenosić swój setup, czy to na LAN party, czy na wystawy unikalnych setupów.
Gotowy na potężne chłodzenie cieczą
Zbudowany z myślą o wydajności i możliwościach rozbudowy, GR701 ROG HYPERION może pomieścić płytę główną w formacie E-ATX i zapewnia dużo miejsca na hardcorowe chłodzenie cieczą. Obsługuje chłodnice o średnicy do 420 mm z przodu i na górze oraz 360 mm z boku.
Specyfikacja
| Materiały | Plastik, Stal, Szkło hartowane, Aluminium |
| Układ | Full Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX, Mini-ITX, micro ATX, ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 5 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Boczne okno | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 19 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 46 cm |
| Maksymalna długość PSU | 24 cm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120, 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm, 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm, 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120, 240, 140, 280, 360 mm, 420 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120, 140, 240, 280, 360 mm, 420 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary bocznego wentylatora | 120 mm, 240 mm, 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Liczba obsługiwanych HDD | 7 |
| Szerokość produktu | 286 mm |
| Głębokość produktu | 639 mm |
| Wysokość produktu | 659 mm |
| Waga produktu | 20,8 kg |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu., Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów., Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |