OBUDOWA BE QUIET! SILENT BASE 802 WINDOW Black
- Układ: Midi Tower
- Obsługiwany typ płyty głównej: ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX
- Przycisk Włączania/wyłączania: Tak
- Maksymalna długość kart graficznych: 44,9 cm
Doskonała funkcjonalność, wydajność i cisza. Be quiet! Silent Base 802 Window Black to obudowa dedykowana wyjątkowo cichym i wydajnym konfiguracjom.
Pierwsza z dwóch dołączonych górnych pokryw doskonale uzupełnia design Silent Base 802 Window White i zapewnia cichą pracę. Natomiast druga pokrywa - maksymalnie przepuszczająca powietrze, będzie właściwym wyborem dla tych, którzy dążą do wysokiej wydajności, zwłaszcza w przypadku zestawów chłodzonych wodą.
Panel przedni w wersji airflow zapewnia maksymalną wydajność w konfiguracjach z najwyższymi wymaganiami co do temperatur. Standardowy panel przedni jest idealnym wyborem dla cichych systemów i standardowych konfiguracji PC. Oba panele są dołączone.
Trzy fabrycznie zainstalowane wentylatory Pure Wings 2 140 mm z łopatkami zoptymalizowanymi pod kątem przepływu powietrza zapewniają doskonały przepływ powietrza i solidne chłodzenie, niezależnie od tego, czy wybierzesz konfigurację z wysokim przepływem powietrza, czy zoptymalizowaną pod kątem ciszy.
Przód, góra i boki są wyposażone w wyjątkowo grube maty tłumiące hałas o grubości 10 mm, co zapewnia maksymalną stabilność i doskonałe wyciszenie. Rozłączny wspornik zasilacza, tacka płyty głównej i klatki HDD również minimalizują wibracje. Pełny metalowy korpus to stabilność obudowy i jakość w dotyku.
Złącze USB 3.2 Gen.2 Typ C znajduje się na przednim porcie I/O i umożliwia korzystanie z najnowszego sprzętu. Zintegrowany 4-stopniowy kontroler wentylatorów umożliwia ręczne ustawienie prędkości nawet sześciu wentylatorów lub podłączenie wszystkich do jednego sygnału PWM.
Tacka płyty głównej jest odizolowana i może być zainstalowana wzdłuż lewego panelu w odwróconym układzie. Można ją również zdemontować i używać jako stanowisko testowe.
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu., Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów., Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal |
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Ilość zatok 2,5 " | 7 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Boczne okno | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 44,9 cm |
| Maksymalna długość PSU | 28,8 cm |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX, PS2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120, 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120, 140 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120, 140, 240, 280, 360 mm, 420 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120, 240, 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Szerokość produktu | 281 mm |
| Głębokość produktu | 539 mm |
| Wysokość produktu | 553 mm |
| Waga produktu | 13,2 kg |
| Szerokość opakowania | 323 mm |
| Głębokość opakowania | 651 mm |
| Wysokość opakowania | 615 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,9 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |