Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Oczyszczacze powietrza Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4

AGDXAOOCZ0010_1.jpg
59157443|1|ProductImage|2022-01-05 10:47:08
AGDXAOOCZ0010_2.jpg
AGDXAOOCZ0010_3.jpg
AGDXAOOCZ0010_4.jpg
AGDXAOOCZ0010_5.jpg
AGDXAOOCZ0010_6.jpg
AGDXAOOCZ0010_7.jpg
AGDXAOOCZ0010_8.jpg
AGDXAOOCZ0010_9.jpg
AGDXAOOCZ0010_1.jpg
59157443|1|ProductImage|2022-01-05 10:47:08
AGDXAOOCZ0010_2.jpg
AGDXAOOCZ0010_3.jpg
AGDXAOOCZ0010_4.jpg
AGDXAOOCZ0010_5.jpg
AGDXAOOCZ0010_6.jpg
AGDXAOOCZ0010_7.jpg
AGDXAOOCZ0010_8.jpg
AGDXAOOCZ0010_9.jpg

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4

Producent:  Xiaomi
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4Smart Air Purifier 4

Oddychaj czystym i zdrowym powietrzem! Oczyszczanie pomieszczenia o powierzchni 20 m² w ok. 10 minut. Inteligentne sterowanie. Wyświetlacz OLED.

Cechy główne:

- Niski poziom hałasu wynoszący 32,1 dB(A)*
- Przypomnienia o wymianie filtra
- Duży obszar efektywnego działania wynoszący 48 m²*
- Filtrowanie 99,97% cząstek o wielkości 0,3 μm*
- Filtracja pyłków i kurzu
- Jonizacja powietrza

Powietrze wypełnione jest zanieczyszczeniami, które stanowią zagrożenie dla Twojego zdrowia.

Sierść zwierząt | Opary kuchenne | Zapachy zwierząt | Dym papierosowy | Pyłek kwiatowy

Imponująca wartość wskaźnika CADR. Oczyszczanie pomieszczenia o powierzchni 20 m² w ok. 10 minut.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 ma wskaźnik CADR do 400 m³/h*, jest w stanie wypuścić 6660 litrów oczyszczonego powietrza na minutę*, a dzięki wlotowi powietrza o kącie 360° oczyszczanie powietrza w całym pomieszczeniu jest bezproblemowe.

Filtracja „trzy w jednym”. Eliminacja 99,97% cząstek o wielkości 0,3 μm*.

Całodzienna ochrona dla osób cierpiących na katar i alergie. Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 chroni zdrowie Twoich dróg oddechowych, utrzymując powietrze w Twoim domu czyste i bezpieczne do oddychania.

Wysokiej jakości węgiel aktywny. Eliminacja nieprzyjemnych zapachów dla długotrwałej świeżości.

Aktywny węgiel ma wysoki współczynnik absorpcji i skutecznie usuwa z Twojego domu powszechne szkodliwe gazy, takie jak lotne związki organiczne, a także eliminuje nieprzyjemne zapachy, aby utrzymać świeże powietrze.

Jonizacja powietrza pozwala utrzymać świeżość w Twoim domu.

Oczyszczacz wypuszcza jony ujemne, które utrzymują świeżość powietrza, pomagając Ci wypocząć po ciężkim dniu pracy.

Jeden filtr wystarcza nawet na rok użytkowania. Świeżość na co dzień dzięki długotrwałemu filtrowi.

Filtr jest bardzo wydajny dzięki dużej powierzchni i wysokiej zawartości węgla aktywnego wysokiej jakości. Długotrwała wydajność filtra oznacza rzadszą wymianę — jeden filtr wystarcza na 6 do 12 miesięcy.

Przypomnienia o wymianie filtra.

Połącz urządzenie z aplikacją Xiaomi Home i po prostu wymień filtr, gdy jest to zalecane.

Włącz tryb automatyczny jednym przyciskiem. Skuteczne oczyszczanie bez użycia rąk.

Czułe, wysoce precyzyjne czujniki laserowe monitorują zmiany jakości powietrza. Wysoce wydajne oczyszczanie w trybie automatycznym — oczyszczacz monitoruje jakość powietrza w czasie rzeczywistym i automatycznie dostosowuje prędkość oczyszczania.

Inteligentne sterowanie. Zachowaj świeżość w domu, gdy jesteś w podróży.

Dzięki obsłudze inteligentnego sterowania możesz mieć pewność, że zawsze wracasz do domu wypełnionego czystym, świeżym powietrzem. Użyj aplikacji Xiaomi Home ze swojego smartfona, aby włączyć oczyszczanie, gdy jesteś poza domem.

Obsługuje sterowanie głosowe.

Aktywuj swój oczyszczacz za pomocą głosu*

Jakość powietrza wyświetlana w czasie rzeczywistym dzięki wyświetlaczowi OLED.

Intuicyjne dane o jakości powietrza w pomieszczeniach dzięki wyświetlaniu cząstek PM2.5 w czasie rzeczywistym i wskaźnikowi z oznaczeniami w różnych kolorach. Dostosuj ustawienia oczyszczania za pomocą prostych przycisków sterowanych dotykiem — wystarczy jedno dotknięcie, aby osiągnąć żądaną jakość powietrza w pomieszczeniu.

Niski poziom hałasu 32,1 dB(A)* w trybie nocnym. Pozwala na spokojny sen.

Przełączenie na tryb nocny powoduje wyłączenie wyświetlacza, dzięki czemu oczyszczanie przebiega bez światła i hałasu. Oczyszczacz będzie utrzymywał cyrkulację powietrza, zapewniając idealne warunki do spokojnego snu.

Łatwe czyszczenie kanałów powietrznych. Czyszczenie oczyszczacza od wewnątrz.

Łatwe czyszczenie wnętrza oczyszczacza. Odkręć i zdejmij kratkę, aby uzyskać łatwy dostęp do łopatek wentylatora i kanałów powietrznych.

Krok 1

Odkręć i zdejmij kratkę.

Krok 2

Używając miękkiej szmatki, wyczyść kanały powietrzne i łopatki wentylatora.

Krok 3

Z powrotem przykręć kratkę.

Łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce.

Kompaktowy i przenośny.

Łatwe otwieranie i zamykanie

Magnetyczna konstrukcja drzwiczek.

Wytrzymałość

Odporny na warunki atmosferyczne korpus z tworzywa ABS.

Różnica między wysokowydajnym filtrem firmy Xiaomi a konwencjonalnym filtrem HEPA.

Połączenie dwóch technologii filtrów: Ładunku elektrostatycznego i filtracji mechanicznej. Wysokowydajne filtry firmy Xiaomi mogą usunąć 99,97% cząstek unoszących się w powietrzu o rozmiarze 0,3 mikrometra i zatrzymują kurz, cząstki PM 2.5, pyłki, martwy naskórek zwierząt domowych, dym oraz drobne cząsteczki. W porównaniu z konwencjonalnym filtrem HEPA wysokowydajny filtr firmy Xiaomi pozwala oczyszczaczowi powietrza na cichszą pracę oraz mniejsze zużycie energii poprzez umożliwienie większego przepływu powietrza przez filtr przy zachowaniu tej samej skuteczności oczyszczania.

Konwencjonalny filtr HEPA

Mniejsza czystość powietrza: Filtr HEPA jest wykonany z gęstego włókna szklanego zatrzymującego cząstki, co oznacza, że mniej czystego powietrza przedostaje się przez filtr.

Wysoki poziom hałasu: Duża ilość powietrza musi przedostać się przez gęsty filtr HEPA, co wymaga większej prędkości wentylatora i generuje większy hałas.

Wyższe zużycie energii: W celu wypuszczenia większej ilości czystego powietrza filtr HEPA wymaga, aby silnik pracował na wyższych obrotach, co powoduje większe zużycie energii.

Wysokowydajny filtr firmy Xiaomi

Większa czystość powietrza: Filtr firmy Xiaomi łączy zgrzewane włókna PP z technologią elektrostatyczną oraz posiada większą przestrzeń na włókna, co pozwala na przedostawanie się dużej ilości czystego powietrza przez filtr.

Niski poziom hałasu: Mniej gęste włókna filtra łatwo przepuszczają powietrze nawet przy dużej prędkości, co skutkuje znacznie niższym poziomem hałasu.

Niższe zużycie energii: Dzięki mniejszej gęstości włókien filtr firmy Xiaomi zużywa mniej energii, aby wypuścić tę samą ilość czystego powietrza.

* Wskaźnik CADR 400m³/h: Dane z raportu China Testing & Inspection Institute for Household Electric Appliances Inspection. Testowane w oparciu o standard GB/T 18801-2015. Numer raportu: WCk-21-50475.* 6660 litrów oczyszczonego powietrza na minutę: Odnosi się do generowanego czystego powietrza, gdy produkt działa z maksymalną wydajnością. Obliczono na podstawie wskaźnika CADR dla PM oczyszczacza powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4.* Oczyszczanie salonu o powierzchni około 20 m² w 10 minut: W sypialni o powierzchni 20 m², przy wysokości sufitu 3 m, gdy urządzenie pracuje z maksymalną wydajnością, czas oczyszczania w jednym cyklu oblicza się jako: powierzchnia pomieszczenia × wysokość pomieszczenia ÷ wskaźnik CADR dla PM.* Efektywny obszar działania wynoszący 28–48 m²: Dane z raportu China Testing & Inspection Institute for Household Electric Appliances Inspection (nr Wck-21-50475).* Eliminacja 99,97% cząstek o wielkości 0,3 μm: Dane z raportu China Testing & Inspection Institute for Household Electric Appliances Inspection. Testowane w oparciu o standard GB/T 6165-2021. Numer raportu: WCv-21-40115.* Filtr o wysokiej wydajności i większej powierzchni wynoszącej 22 000 cm²: Powierzchnia papieru filtracyjnego zastosowanego w filtrze wysokiej wydajności oczyszczacza powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 wynosiła 22 000 cm². Dane pochodzące ze Smart Mi Lab, mogą się nieznacznie różnić ze względu na różnice między poszczególnymi produktami.* Zawartość wysokiej jakości węgla aktywnego wynosząca 500 000 mg: Zawartość węgla aktywnego w filtrze zastosowanym w oczyszczaczu powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 wynosi 500 000 mg. Dane pochodzące ze Smart Mi Lab, mogą się nieznacznie różnić ze względu na różnice między poszczególnymi produktami.* Niski poziom hałasu w trybie nocnym wynoszący 32,1 dB(A): Dotyczy poziomu hałasu emitowanego przez urządzenie w trybie nocnym. Dane z raportu China Testing & Inspection Institute for Household Electric Appliances Inspection (nr WCk-21-50475).* Funkcje sterowania głosowego Alexa i Asystent Google wymagają do działania inteligentnych urządzeń głosowych. Powiązane urządzenia łączące są sprzedawane oddzielnie.
Google i powiązane loga są znakami towarowymi firmy Google LLC.
* Amazon, Alexa i wszystkie powiązane loga są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej spółek stowarzyszonych.
* Funkcje Asystenta Google i Amazon Alexa nie są dostępne w niektórych językach i krajach. Dostępność usług różni się w zależności od kraju i języka.* Google jest znakiem towarowym Google LLC.* Asystent Google nie jest dostępny w niektórych językach i krajach. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.* Amazon, Alexa i powiązane loga są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej spółek stowarzyszonych.* Usługa Alexa nie jest dostępna we wszystkich językach i krajach. Dostępne funkcje Alexa mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.
* Wydajność filtra jest testowana przez China Testing & Inspection Institute for Household Electric Appliances (numer raportu: WCv-21-40119). Ze względu na specyfikacje techniczne filtrów środowisko testowe i parametry mogą się różnić.

Specyfikacja

Tempo oczyszczania powietrza 400 m³/h
Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 48 m²
Poziom hałasu 64 dB
Jonizator Tak
Zdalna obsługa za pomocą smartfona Tak
Czujnik(i) jakości powietrza Tak
Tryb automatyczny Tak
Wydajność 99,97%
Poziom hałasu (tryb nocny) 32,1 dB
Kolor produktu Biały
Typ kontroli Dotyk
Wbudowany wyświetlacz Tak
Typ wyświetlacza OLED
Filtr HEPA Tak
Filtr z węglem aktywnym (AC) Tak
Filtr cząsteczkowy Tak
Zdejmowalny filtr Tak
Funkcja filtrowania Dym papierosowy, Dust mites, Pyłek
Filtracja cząstek 0,1 µm
Szerokość produktu 250 mm
Głębokość produktu 250 mm
Wysokość produktu 555 mm
Waga produktu 5,6 kg
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.