Okap AKPO WK-4 JAVA 50 CZARNY ECO


Okap AKPO WK-4 JAVA 50 CZARNY ECO
- Kolor produktu: Czarny
- Rodzaj filtra tłuszczu: Aluminium/węgiel
- Szerokość produktu: 500 mm
Opis
Okap kominowy Akpo WK-4 Java Eco 50
Cicha praca która nie przeszkadza domownikom - maksymalnie 68 dB. Idealny dla aneksów kuchennych Okap kominowy świetnie sprawdzi się w mieszkaniach i aneksach kuchennych. Niewielkie wymiary, pozwalają na zachowanie większej ilości wolnej przestrzeni.


Mnogość funkcji i wygoda
Możliwość zamontowania filtrów węglowych pozwala na działanie w trybie pochłaniacza, w obiegu zamkniętym. Steruj bez ograniczeń Zastosowane sterowanie dotykowe, jest najnowocześniejszym rodzajem kontrolowania okapu. WK-4 będzie świetnie komponować się z innymi urządzeniami w Twoim domu. To rozwiązanie poza właściwościami estetycznymi, jest również praktyczne. Dzięki płaskiej powierzchni łatwiej utrzymać panel w czystości.
Doskonały widok na Twoje potrawy
Okap został wyposażony w oświetlenie LED, które pomoże Ci podczas przygotowywania posiłku. Jest to bardziej energooszczędne rozwiązanie w porównaniu do oświetlenia halogenowego. Ten model wyposażony jest w dwie lampy LED o łącznej mocy 4W. Uzyskało ono klasę E w europejskiej klasyfikacji, co świadczy o wysokiej jakości urządzenia.

Specyfikacja
Maksymalna moc wyciągu | 381,4 m³/h |
Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
Ilość prędkości | 3 |
Poziom hałasu (niska prędkość) | 48 dB |
Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 61 dB |
Model | Okap kominowy |
Kolor produktu | Czarny |
Materiał obudowy | Stal, Szkło hartowane |
Lampy | 2 W |
Liczba żarówek | 2 szt. |
Rodzaj żarówki | LED |
Typ kontroli | Przyciski |
Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Silnik dołączony | Tak |
Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
Obciążenie | 106 W |
Moc silnika | 102 W |
Klasa efektywności energetycznej (stara) | E |
Roczne zużycie energii | 113 kWh |
Szerokość produktu | 500 mm |
Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji., Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem., Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
Stan produktu | Nowy |