Ostrzałka do noży THE EDGE pointSHARP 14-24° (555-0
39,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-20
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kolor produktu: Czarny
- Waga produktu: 198 g
- Szerokość produktu: 45 mm
- Wysokość produktu: 70 mm
Opis
Cechy i zalety Edge PointSHARP:
Wszechstronność ostrzenia: Możliwość dostosowania kąta ostrzenia pozwala na precyzyjne naostrzenie szerokiej gamy noży i narzędzi.
Konstrukcja: Lekka, wykonana z trwałego polimeru konstrukcja z szerokim uchwytem zapewnia stabilność, a antypoślizgowa podstawa zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Regulacja kąta: Moletowane pokrętło umożliwia łatwą i dokładną zmianę kąta, co jest kluczowe dla efektywnego ostrzenia.
Trzy strefy ostrzenia: Zintegrowane ostrzałki typu V umożliwiają ostrzenie wstępne, właściwe oraz polerowanie, co gwarantuje idealne wykończenie krawędzi tnącej.
Praktyczność i komfort: Urządzenie jest łatwe w obsłudze, co sprawia, że ostrzenie staje się szybkie i wygodne.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Ostrzałka do noża przeciągana |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja kąta | Tak |
| Regulacja kąta | 14 - 24° |
| Ilość etapów ostrzenia | 3 |
| Otwór na nożyczki | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Waga produktu | 198 g |
| Długość produktu | 265 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć obrażeń., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Zachować ostrożność podczas wymiany lub używania ostrzy, aby uniknąć skaleczeń. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Ostrzałka do noży THE EDGE pointSHARP 14-24° (555-0
Trwa wczytywanie...