Parownica KARCHER SC 1 Multi & Up - 1.516-410.0
- Model: Przenośna myjka parowa
- Pojemność: 0,2 l
- Moc: 1300 W
- Para pod ciśnieniem: 3 bar
- Czas gotowości: 0,5 min
- Waga produktu: 1,6 kg
- Typ dołączonej dyszy: Floor nozzle, Dysza ręczna
Parownica SC 1 Multi oferuje aż cztery tryby pracy – jako ręczne urządzenie czyszczące lub mop parowy z trzema pozycjami ustawienia. Zmieniaj konfigurację w zależności od potrzeb: od lekkiej pracy przy podłodze po pełną zwrotność pod meblami. System EasyFix Large zwiększa skuteczność i komfort czyszczenia każdej powierzchni.
Parownica SC 1 Multi wyróżnia się lekką, ergonomiczną konstrukcją, która ułatwia manewrowanie podczas czyszczenia. Dzięki kompaktowym rozmiarom urządzenie można łatwo przechowywać i mieć zawsze pod ręką.
Wyjmowany, przezroczysty zbiornik na wodę umożliwia ciągłą pracę bez przestojów. Zintegrowany wkład filtrujący usuwa kamień na bieżąco, a dioda LED z wyprzedzeniem informuje o konieczności jego wymiany.
| Model | Przenośna myjka parowa |
| Pojemność | 0,2 l |
| Kolor produktu | Czarny, Żółty |
| Długość przewodu | 5 m |
| Osłona | Tak |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Moc | 1300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Para pod ciśnieniem | 3 bar |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga, Płytki |
| Czas gotowości | 0,5 min |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,1 kg |
| Typ dołączonej dyszy | Floor nozzle, Dysza ręczna |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 1.516-410.0 |