Parownica KARCHER SC 2 Deluxe - 1.513-400.0
- Pojemność: 1 l
- Moc: 1500 W
- Para pod ciśnieniem: 3,2 bar
- Czas gotowości: 6,5 min
- Waga produktu: 2,7 kg
- Typ dołączonej dyszy: Detail nozzle, Dysza ręczna
Parownica KARCHER SC 2 Deluxe doskonale sprawdza się na wszystkich wodoodpornych powierzchniach. Czyści podłogi, kafelki na ścianach, kabiny prysznicowe i sanitariaty, lustra, okna, piekarniki, blaty kuchenne, okapy, kaloryfery oraz drobne elementy takie jak armatura czy fugi. Usuwa zanieczyszczenia, radząc sobie bez szkodliwej chemii i przy minimalnym zużyciu wody, a więc oszczędnie i ekologicznie.
Wskaźnik LED na rączce wyświetla aktualny tryb pracy. Czerwony kolor diody LED informuje o nagrzewaniu się urządzenia, zielony – o gotowości do pracy. Ssawka podłogowa EasyFix gwarantuje ergonomiczną pracę i dzięki technologii lameli zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia. System EasyFix umożliwia zdejmowanie i zakładanie pada bez potrzeby schylania się unikając kontaktu rąk z brudem. Akcesoria mogą być przechowywane w osobnej torbie lub bezpośrednio na urządzeniu.
| Pojemność | 1 l |
| Kolor produktu | Czarny, Biały |
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
| Maksymalna długość tuby | 100 cm |
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Para pod ciśnieniem | 3,2 bar |
| Regulowana para | Tak |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Czas gotowości | 6,5 min |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Długość kabla | 4 m |
| Szerokość produktu | 231 mm |
| Głębokość produktu | 304 mm |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,6 kg |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Typ dołączonej dyszy | Detail nozzle, Dysza ręczna |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu skóry i oczu z gorącą parą, która może spowodować oparzenia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Nie pozostawiać włączonej lub pod napięciem bez nadzoru. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 1.513-400.0 |