Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Piekarniki Piekarnik WHIRLPOOL AKZ96230IX

Piekarnik WHIRLPOOL AKZ96230IX

27497361|1|ProductImage|2018-08-23 14:20:12
27497363|2|ProductImage|2018-08-23 14:20:14
27497361|1|ProductImage|2018-08-23 14:20:12
27497363|2|ProductImage|2018-08-23 14:20:14

Piekarnik WHIRLPOOL AKZ96230IX

Producent:  Whirlpool
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Piekarnik elektryczny WHIRLPOOL AKZ9 6230 IX do zabudowy A+ 73L inox Stal nierdzewna

WHIRLPOOL AKZ9 6230 IX to przeznaczony do zabudowy, elegancki piekarnik elektryczny, który z miejsca stanie się niezastąpionym elementem każdej nowoczesnej kuchni. Utrzymany w niepowtarzalnej stylistyce Absolute i wyposażony w szereg innowacyjnych technologii, pozwala w łatwy sposób osiągnąć wyjątkowe kulinarne rezultaty.

System 6th Sense (6-ty Zmysł) oferuje listę programów, dzięki którym sprzęt automatycznie dopasuje najlepsze ustawienia gotowania, temperatury i czasu pracy. Ponadto, funkcja Ready2Cook umożliwia przygotowanie dania bez wcześniejszego nagrzewania piekarnika, a opcja Cook3 pozwala na gotowanie jednocześnie 3 oddzielnych potraw, bez ryzyka mieszania się ich aromatów. Do tego, komora o pojemności użytkowej 73 litry, wysuwane półki, samoczyszczące, katalityczne panele oraz klasa energetyczna A+.

Twój kulinarny 6-ty Zmysł

6th Sense to innowacyjna technologia, która pomoże Ci przygotować perfekcyjne dania. Wystarczy wybrać jedną z 6 dostępnych kategorii potraw (m.in. Mięso, Chleb czy Ciasta kruche), a piekarnik sam dobierze odpowiednią temperaturę i czas pieczenia. W ten sposób przygotowywany posiłek zawsze będzie idealnie przyrządzony, bez konieczności żmudnego dopasowywania szeregu ustawień i ciągłego sprawdzania stanu naszego dania.

Ready2Cook czyli bez konieczności nagrzewania

Ready2Cook to niezastąpiona funkcja, która znacząco przyspiesza każde przygotowywanie potraw. Otóż, dzięki systemowi ogrzewania konwekcyjnego, WHIRLPOOL AKZ9 6230 IX błyskawicznie osiąga potrzebną temperaturę i bez konieczności wcześniejszego nagrzewania piekarnika. Praktycznie całkowita eliminacja oczekiwania na to aż sprzęt osiągnie wymaganą temperaturę sprawia, że teraz wszelkie dania przyrządzisz jeszcze szybciej!

Cook3 - Piecz bez mieszania zapachów

Funkcja Cook3 pozwala na gotowanie w tym samym czasie 3 oddzielnych potraw i to bez ryzyka zmieszania się ich zapachów. Jak to możliwe? Otóż specjalna konstrukcja sprzętu WHIRLPOOL umożliwia przygotowywania innego dania na każdym z 3 dostępnych poziomów, z których każdy posiada odrębny system cyrkulacji powietrza. W ten sposób, cały proces przebiega tak, jak gdyby każda potrawa była przyrządzana w osobnym piekarniku. A Ty oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Wygodne wysuwane półki

W zestawie z piekarnikiem znajdują się blacha do pieczenia, blacha na ściekający tłuszcz, ruszt oraz... wysuwane prowadnice, które zamontowane wewnątrz sprzętu, umożliwiają wygodne wysuwanie półek. Dzięki nim, wyciągnięcie gotowych, wciąż gorących potraw będzie proste jak nigdy dotąd! A miejsca na nie jest sporo, bo AKZ9 6230 IX ma aż 73 litry pojemności i 5 poziomów ustawień wspomnianych akcesoriów.

Softclosing czyli wolne domykanie drzwi

Zdarzało wam się niechcący zamknąć drzwiczki piekarnika z impetem i niezbyt przyjemnym dla ucha dźwiękiem? Jeśli tak, to nie wam jedynym. Dlatego firma WHIRLPOOL postanowiła wyposażyć swój sprzęt w specjalne zawiasy z wolnym domykaniem. W ten sposób drzwiczki piecyka zamykają się bez wysiłku, z cichym i delikatnym ruchem.

System samoczyszczących paneli

WHIRLPOOL AKZ9 6230 IX posiada umieszczone na wewnętrznych ścianach, panele katalistyczne, które pomagają pozbyć się wszelkich niechcianych zanieczyszczeń. Są to specjalne wkłady o porowatej powierzchni, na której osadzają się nieczystości powstające w trakcie pieczenia (tłuszcz, resztki jedzenia itd.). Ich spalanie następuje podczas regularnej pracy piekarnika lub też katalitycznego czyszczenia pustego sprzętu. Na koniec wystarczy przetrzeć jego wnętrze z powstałego popiołu.

Multifunkcja 16

Piekarnik oferuje aż 16 elastycznych funkcji przygotowywania potraw, które zapewnia doskonałe rezultaty niezależnie od przepisu. Wystarczy dobrać jedną z nich do przygotowywanego dania i po jakimś czasie cieszyć się wspaniałymi efektami pracy, Twojej i AKZ9 6230 IX. Tabelę z konfiguracjami ustawień odpowiednich do konkretnych potraw znajdziesz w załączonej instrukcji lub na stronie produktu firmy WHIRLPOOL.


Klasa energetyczna A+

Sprzęt posiada klasę energetyczną A+, co podkreśla jego wysoką efektywność energetyczną, a co za tym idzie - energooszczędność. Mniejsze zużycie energii to niższe rachunki za prąd, a dzięki dużej pojemności i funkcji Cook3 eliminującej problem mieszania się zapachów, możesz przygotowywać nawet 3 dania za jednym włączeniem piekarnika.


Specyfikacja

Liczba piekarników 1
Rozmiar piekarnika Średni
Typ piekarnika Kuchenka elektryczna
Pojemność wnętrza wszystkich piekarników 73 l
Pojemność netto piekarnika 73 l
Nagrzewanie dolne Tak
Grzanie górne i dolne Tak
Szybkie nagrzewanie Tak
Grill Tak
Moc grilla 2450 W
Termoobieg Tak
Standardowe gotowanie Tak
Funkcja robienia pizzy Tak
Ilość programów gotowania 6
Samoczyszczący Tak
Rodzaj czyszczenia Katalityczne
Ilość pozycji półek 5
Umiejscowienie urządzenia Wbudowane
Kolor produktu Stal nierdzewna
Typ kontroli Obrotowy, Dotyk
Pozycja panelu sterowania Przednie
Wbudowany wyświetlacz Tak
Zawias drzwiczek W dół
Chłodne drzwi Tak
Długość przewodu 0,9 m
Zintegrowany zegar Tak
Rodzaj zegara Elektroniczny
Rodzaj timera Cyfrowy
Zabezpieczenie przed dziećmi Tak
Klasa wydajności energetycznej A+
Obciążenie 3650 W
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Wskaźnik efektywności energetycznej 81,9
Prąd 16 A
Zużycie energii (standard) 0,91 kWh
Zużycie energii (konwekcja wymuszona) 0,7 kWh
Możliwość wypieku chleba Tak
Programy do wypieku chleba i ciasta Ciasto do wypieków
Światło wewnętrzne Tak
Ilość lamp 1
Typ lamp Halogen
Szerokość produktu 595 mm
Głębokość produktu 564 mm
Wysokość produktu 595 mm
Waga produktu 33 kg
Szerokość przedziału instalacji 56 cm
Głębokość przedziału instalacji 56,4 cm
Wysokość przedziału instalacji 59,5 cm
Szerokość opakowania 630 mm
Głębokość opakowania 650 mm
Wysokość opakowania 690 mm
Waga wraz z opakowaniem 35 kg
Tacka do pieczenia Tak
Liczba blach do pieczenia 2
Dołączony ruszt Tak
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Piekarnik WHIRLPOOL AKZ96230IX

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Piekarnik WHIRLPOOL AKZ96230IX

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.