Płyta ceramiczna GORENJE ECT643BCSC
- Liczba palników: 0 stref(y)
- Kolor produktu: Czarny
- Rodzaj płyty grzejnej: Ceramiczna
- Szerokość produktu: 600 mm
- Głębokość produktu: 520 mm
- Wysokość produktu: 54 mm
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Płyta ceramiczna GORENJE ECT643BCSC
Owalna strefa gotowania, idealna do większych naczyń
Precyzyjne, proste sterowanie gotowaniem
Blokada sterowania przed dziećmi.
Owalna strefa gotowania, idealna do większych naczyń
FishZone
Płyty indukcyjne i HiLight mają rozszerzoną strefę o nazwie FishZone. Po włączeniu, tradycyjna okrągła strefa gotowania zamienia się w większą, owalną powierzchnię, która jest szczególnie odpowiednia dla szerszych naczyń.
Precyzyjne, proste sterowanie gotowaniem
SimpleControl
Funkcja umożliwia precyzyjne sterowanie każdą strefą gotowania. Sterowanie dotykowe jest intuicyjne i szybko reaguje, ułatwiając regulację poziomów ciepła dla każdej strefy. Dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu ta płyta jest idealnym dodatkiem do każdej kuchni.
Blokada sterowania przed dziećmi
ChildLock
Funkcja ChildLock została stworzona specjalnie dla rodzin z małymi dziećmi. Pozostawienie ich w kuchni bez nadzoru nigdy nie było bezpieczniejsze. Aktywna funkcja ChildLock uniemozliwi przypadkowe uruchomienie płyty. Aby zabezpieczyć urządzenie wystarczy jedynie nacisnąć odpowiedni symbol.
Zrób przerwę w każdej chwili
StopGo
Funkcja StopGo włącza pauzę w gotowaniu i po ponownym aktywowaniu kontynuuje pracę przy tych samych ustawieńiach.
Ciepłe dania nawet, gdy goście się spóźnią
StayWarm
Funkcja StayWarm utrzymuje żywność w stałej temperaturze 70˚C, aż do momentu, gdy będzie odpowiedni czas do podania posiłku. Żywność zachowuje swój pierwotny smak i temperaturę, zupełnie jakby dopiero co została przygotowana.
Przejmij kontrolę nad gotowaniem
Timer
Na płytach Gorenje łatwo ustawisz czas gotowania. Specjalne strzałki na wyświetlaczu zegara pokazują czas dla każdej strefy, dając Ci pełną kontrolę nad procesem gotowania. Proste i intuicyjne korzystanie z funkcji zegara sprawi, że Twoje gotowanie będzie bez wysiłku przez cały czas.
Specyfikacja
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 210 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2200 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 145 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1200 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1200 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Bardzo duży |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Strefa gotowania 4 wielkość (SxG) | 170 x 265 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2400 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Typ górnej powierzchni | Ceramika |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Rodzaj ramy | Bezszkieletowy |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa., Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru., Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Funkcja Stop&Go | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wbudowany kaptur | Nie |
| Przyłącza (prąd) | 7000 W |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 0 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Waga produktu | 7,7 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 6,2 cm |
| Szerokość opakowania | 715 mm |
| Głębokość opakowania | 640 mm |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | ECT643BCSC |
Ubezpieczenia
Usługi dodatkowe
Dostawa z wniesieniem
Usługa wykonywana jest przez firmę Zadbano.
- Dostawa zamówionego sprzętu na umówiony dzień i godzinę
- Wniesienie przesyłki do mieszkania/domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie na miejscu wskazanym przez Odbiorcę
- Wyniesienie opakowań, pozostałych po rozpakowaniu do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę
Dostawa z wniesieniem
Usługa wykonywana jest przez firmę Zadbano.
- Dostawa zamówionego sprzętu na umówiony dzień i godzinę
- Wniesienie przesyłki do mieszkania/domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie na miejscu wskazanym przez Odbiorcę
- Wyniesienie opakowań, pozostałych po rozpakowaniu do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę