Darmowa dostawa Paczkomatem od 599 zł lub Orlen Paczka za 9,90 zł przy zamówieniach do 599 zł! Sprawdź szczegóły >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Podzespoły komputerowe Procesory
Aktywne filtry
Typ procesora: AMD Ryzen™ 5

Procesory AMD Ryzen 5

(20)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

AMD Corsair Gigabyte Intel Lenovo MSI

Wszechstronne i szybkie procesory AMD Ryzen 5

Szukasz procesora, który poradzi sobie z obsługą rozbudowanych gier, programów i nie będzie kosztował kroci? W takim razie poznaj serię modeli AMD Ryzen 5. W naszej ofercie znajdziesz procesory, które wyróżniają bardzo dobre parametry techniczne i wszechstronność – mimo tego wybierając model z tej serii, nie zrujnujesz swojego budżetu. Ryzen 5 powstał z myślą o tych, którzy chcą cieszyć się płynną pracą komputera, zwiększyć jego moc obliczeniową i sprawić, że sprzęt poradzi sobie z różnymi zadaniami.

Oferujemy procesory AMD Ryzen 5 w różnych wariantach – takie, które sprawdzą się w komputerach wykorzystywanych na domowy użytek i w sprzętach dla bardziej zaawansowanych gamerów. Znajdziesz u nas modele w atrakcyjnej – w stosunku do ich wydajności i szybkości – cenie. Sprawdź, jakie produkty z tej serii procesorów znajdują się w naszej ofercie i znajdź taki, który będzie odpowiadał Twojemu budżetowi i oczekiwaniom!

Procesory AMD Ryzen 5 – poznaj ich zalety!

Procesory AMD Ryzen 5 zostały wyposażone w szereg nowoczesnych funkcji, technologii. Przekłada się to na sprawniejsze działanie podzespołów komputerowych i na bardziej komfortowe korzystanie ze sprzętu.

Wszechstronność procesorów z serii AMD Ryzen 5

Te modele zostaną docenione przez szerokie grono użytkowników komputerów. Mają takie parametry, dzięki którym mogą obsługiwać nowe, rozbudowane gry. Sprawdzą się także w komputerach wykorzystywanych do pracy z większością programów graficznych i zaawansowanych aplikacji.

Ryzen 5 to jednak wybór dla każdego – warto zainwestować w jeden z modeli z tej serii, wykorzystując komputer do mniej wymagających zadań. Dzięki takiemu znacznie przyspieszysz swój komputer, który będzie działał płynnie, szybko i bez zarzutu!

Nowoczesne funkcje w procesorach Ryzen 5

Aby użytkownicy byli jeszcze bardziej usatysfakcjonowani z działania tych procesorów, wzbogacono je o:

  • technologię Precision Boost 2 – zapewnia ona, że kiedy rdzenie procesora są obciążone, zwiększa się jego taktowanie – jest ono wyższa niż wartość bazowa. Dzięki temu ma on większą moc obliczeniową i może przetwarzać więcej danych jednocześnie
  • technologię Precision Boost Overdrive3 – dzięki tej innowacji parametry i szybkość procesora zostają automatycznie podkręcone, kiedy wymaga tego sytuacja. W ten sposób nic nie zakłóca przebiegu wirtualnych rozgrywek, a obsługiwane programy nie zacinają się
  • PCIe 4.0 – jest to nowoczesna magistrala rozszerzeń zapewniająca dużą przepustowość – wyposażony w nią procesor może szybciej przesyłać dane
  • technologię AMD Ryzen™ Master Utility – dzięki niej użytkownicy mają możliwość monitorowania i podkręcania parametrów procesora.

Atrakcyjna cena

Najnowocześniejsze procesory AMD Ryzen należą do średniej półki cenowej. Mimo tego są wydajne, szybkie, sprawnie zarządzają pracą pozostałymi podzespołami komputera.

Procesory AMD Ryzen 5 – który wybrać?

Wybierając AMD Ryzen 5, zwróć uwagę na jego parametry – powinny być one takie, aby móc uruchamiać na komputerze wybrane programy i gry. Należy przyjrzeć się liczbie rdzeni procesora i temu, ile obsługuje on wątków. Oprócz tego trzeba przyjrzeć się szybkości taktowania danego modelu.

Procesory AMD Ryzen 5 to nowoczesne, wzbogacone o innowacyjne technologie podzespoły. Sprawdzają się w komputerach przeznaczonych do pracy, grania, obsługi prostych i zaawansowanych programów. Jednocześnie modele te należą do średniej półki cenowej. Dlatego jeśli chcesz, aby Twój komputer był szybki, zapewniał płynne działanie oprogramowania, wybierz jeden z modeli z serii Ryzen 5 z naszej oferty!

Sortuj