Producent: Qoltec
QOLTEC ZASILACZ DO MONITORA SAMSUNG42W 14V 6.5*4.4
QOLTEC ZASILACZ DO MONITORA SAMSUNG42W 14V 6.5*4.4
- Napięcie: 220 - 240 V
- Długość kabla: 1,19 m
Możesz być zainteresowany również:
-
ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
110,90 zł -
Przedłużacz elek. na zwijaku 20m YT-81221 YATO
299,00 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł -
LANBERG KABEL USB 2.0 TYPE-C(M)-AM 1M, CZARNY
4,90 zł -
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł
Opis
Qoltec Zasilacz sieciowy do monitora Samsung 14V
Zasilacz sieciowy Qoltec to produkt wykonany z materiałów wysokiej jakości gwarantujących bezpieczne zasilanie. Wykorzystasz go zarówno w pracy, jak i w domu. Charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz niskim zużyciem energii.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Monitor |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 42 W |
| Napięcie operacyjne | 14 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed skokiem napięcia, Zabezpieczenie podprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wtyczka | 6.5*4.4 |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Długość kabla | 1,19 m |
| Waga produktu | 221 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie używaj w wilgotnych ani mokrych warunkach., Przechowuj z dala od dzieci., Zasilacz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
QOLTEC ZASILACZ DO MONITORA SAMSUNG42W 14V 6.5*4.4
Trwa wczytywanie...