Producent: Kenwood
Radioodtwarzacz samochodowy JVC KD-T702BT (Bluetooth, CD + USB + AUX)
Radioodtwarzacz samochodowy JVC KD-T702BT (Bluetooth, CD + USB + AUX)
- Możliwość sterowania z kierownicy: Tak
- Bluetooth: Tak
- Waga produktu: 1,2 kg
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Radioodtwarzacz samochodowy JVC KD-T702BT
Poznaj nową propozycję od JVC. Odtwarzacz KD-T702BT z bezprzewodową technologią Bluetooth, dzięki której podłączysz nawet dwa telefony w jednym czasie. Wybieraj numery głosem, steruj muzyką ze Spotify i ładuj swój telefon w jednym czasie. To wszystko dzięki radioodtwarzaczowi samochodowemu JVC KD-T702BT.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar DIN | 1 DIN |
| Moc rzeczywista | 200 W |
| Maksymalna moc na kanał | 50 W |
| Obsługa typów dysków | CD |
| Filtr górnoprzepustowy | Tak |
| Filtr dolnoprzepustowy | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Liczba wyrównywaczy pasm | 13 |
| Funkcja ściemniania (dimmer) | Tak |
| Możliwość sterowania z kierownicy | Tak |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Odtwarzacz CD-R | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor podświetlenia | Biały/Czerwony |
| Odłączany ekran | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiszy | Czerwony |
| Wersja Bluetooth | 3.0+HS |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP |
| Połączenie ISO | Tak |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Położenie portu USB | Przednie |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wyjścia linii RCA | 1 |
| Ilość stacji | 24 |
| Zakresy tunera | AM, FM, LW, MW |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Pasmo AM | 531 - 1611 kHz |
| Pasmo LW | 153 - 279 kHz |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Zestaw głośnomówiący | Tak |
| Szerokość produktu | 182 mm |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać urządzenia podczas prowadzenia pojazdu., Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem., Nie otwierać obudowy; grozi porażeniem prądem. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Radioodtwarzacz samochodowy JVC KD-T702BT (Bluetooth, CD + USB + AUX)
Trwa wczytywanie...