Switch CUDY GS105
- Przepustowość: 7,44 Mpps
5 portowy SWITCH biurowy CUDY GS105 - 1 wejście i 4 wyjścia 10/100/1000 Mbps Switche CUDY - najlepsze do rozdzielenia Twojej sieci internetowej
Zgodny ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x i IEEE 802.3ab
5 portów 10/100/1000 Mb/s Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX zapewnia inteligentne przełączanie między sprzętem 10 Mb/s, 100 Mb/s i 1000 Mb/s
Nieblokująca architektura przełączania umożliwia przesyłanie i filtrowanie pakietów z pełną prędkością przewodową
Metoda przełączania Store-and-Forward
Obsługuje automatyczne uczenie się adresów MAC 16K
Pięć nieblokujących się portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s umożliwia błyskawiczne przesyłanie danych bez wzajemnych zakłóceń.
140 metrów gigabitowej transmisji zapewnia o 40% większą odległość w porównaniu do standardowego przełącznika, upraszczając okablowanie w większych pomieszczeniach.
Zmniejsz zużycie energii, gdy porty Ethernet są bezczynne, oszczędzając wydatki na energię elektryczną w obiektach sieciowych.
Dwa otwory montażowe w dolnej części obudowy umożliwiają montaż na ścianie.
Metalowa obudowa zapewnia prostotę i ochronę koncentratora sieciowego, wystarczająco kompaktowego, aby zmieścić się w większości domowych skrzynek rozdzielczych.
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-TX |
| Obsługiwane typy kabli | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6+, Cat6a, Cat6e, Cat7, Cat7e, Cat8, Cat8.1 |
| Pełny dupleks | Tak |
| Półdupleks | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Przepustowość | 7,44 Mpps |
| Wielkość tabeli adresów | 1000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 2000 |
| Pamięci bufora pakietów | 1 MB |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Pętla, Link, Zasilanie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Źródło zasilania | AC/DC |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Obsługa PoE | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Przewody | DC |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 63 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 505 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 17 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie., Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania., Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | GS105 |