Producent: Tracer
TRACER GŁOŚNIK TWS XTREMEBEAT LITE BLUETOOTH RGB
TRACER GŁOŚNIK TWS XTREMEBEAT LITE BLUETOOTH RGB
- Moc wyjściowa (RMS): 10 W
- Bluetooth: Tak
- Stopień ochrony IP: IPX6
- Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 6 h
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość głośników | 1 |
| Ilość przetworników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Port USB | Tak |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Rodzaj produktu | Tubka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 h |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą., Przechowywać z dala od dzieci., Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
TRACER GŁOŚNIK TWS XTREMEBEAT LITE BLUETOOTH RGB
Trwa wczytywanie...