UNITEK STACJA ŁADUJĄCA 10X USB, 160W, Y-2190
- Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
- Rodzaj zasilania: Sieciowe
Życie mnoży urządzenia ładowane przez port USB: telefony, tablety, powerbanki, MP4, nawigacje, e-papierosy, zegarki i wiele innych. Szczególny problem sprawiają tablety i telefony, gdyż już ładowanie 2 urządzeń robi niezły bałagan na biurku, o nocnym stoliku nie wspominając. Unitek ma na to rozwiązanie w postaci stacji ładującej, która ustawia od razu pionowo ładowane urządzenia. Jednocześnie możemy ładować maksymalnie 10 urządzeń, na każdym porcie mając natężenie 2,4A.
1 port USB wykonano w technologii QC 3.0, która umożliwia 4-krotnie szybsze ładowanie kompatybilnych z nią urządzeń mobilnych. 10 minut ładowania starcza na 4-5h rozmowy. W zależności od urządzenia napięcie dobierane jest z zakresu 3,6V - 12V. Szybkie ładowanie potrzebuje sporo energii. Ładowarkę Unitek Y-2190 wyposażono w 160W zasilacz. Dzięki niemu wszystkie urządzenia są ładowane z pełną prędkością.
Stacja ładowania Unitek Y-2190 jest zgodna z protokółem BC 1.2, który w inteligentny sposób steruje ładowaniem, dbając o dostosowanie odpowiedniego napięcia, o odłączanie zasilania gdy urządzenie jest już naładowane, o maksymalnie szybkie ładowanie i wiele innych aspektów, które wydłużają życie baterii i utrzymują ich początkową pojemność. Wyposażono ją również w szereg zabezpieczeń - przed: przeładowaniem, przegrzaniem, nadmiernym napięciem oraz zwarciem.
Stacja ładująca Unitek Y-2190 doskonale sprawdza się w biurze. W domu pełnić będzie funkcję domowego centrum ładowania, gdzie zostawimy telefony po przyjściu z pracy lub ze szkoły, tak aby w domu cieszyć się już tylko sobą (Gdzie jest moja ładowarka!). Stacja ładująca sprawdzi się wszędzie tam gdzie wielu ludzi potrzebuje naładować wiele urządzeń, w salach konferencyjnych, szkołach, szpitalach, restauracjach itp.
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Inteligentne ładowanie | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 10 |
| Ilość portów USB typu A | 9 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Status |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,2 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2,4 A |
| Moc | 160 W |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem | Tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe | Tak |
| Długość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 990 g |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |