Urządzenie do manicure/pedicure Medisana MP 840
- Typ produktu: Elektryczna polerka do paznokci
Opis
Pielęgnacja paznokci i usuwanie zrogowaciałego naskórka
Nasze dłonie są zawsze widoczne. Dlatego powinniśmy o nie dbać i poświęcać im należytą uwagę. Urządzenie do pielęgnacji dłoni i stóp MP 840 posiada siedem nasadek. Każda z nich dedykowana jest innemu problemowi na skórze stóp i dłoni i dlatego niesie z sobą tak skuteczne i pewne rozwiązanie. Automatyczne wyłączenie przy zbyt silnym nacisku zapewnia bezpieczne użytkowanie także przez osoby chorujące na cukrzycę.
MP 840 – także dla cukrzyków
Pielęgnacja paznokci i usuwanie zrogowaciałego naskórka.
Precyzja podczas zabiegu dzięki oświetleniu LED.
3 poziomy prędkości pozwalające dostosować intensywność zabiegu do indywidualnych potrzeb.
Automatyczne wyłączenie przy zbyt silnym nacisku – także dla osób chorujących na cukrzycę.
Wysokiej jakości nasadki o dużej wytrzymałości.
Prosta obsługa, łatwa zmiana nasadek.
7 nasadek w komplecie.
Z etui do przechowywania.
Specyfikacja
| Typ produktu | Elektryczna polerka do paznokci |
| Ilość prędkości | 3 |
| Liczba głowic/końcówek | 7 głowic(e) |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor obudowy | Biały |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Prędkość obrotowa (min) | 3500 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 8000 RPM |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Moc | 9 W |
| Długość produktu | 150 mm |
| Średnica produktu | 111 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Wymienne końcówki | Tak |
| Etui ochronne | Tak |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci., Unikaj kontaktu z wodą, chyba że instrukcja użytkowania stanowi inaczej., Używaj zgodnie z instrukcjami producenta. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |