Wyciskarka wolnoobrotowa BOSCH MESM 500W
- Kolor produktu: Czarny, Biały
- Sokowirówka: Tak
- Moc: 150 W
- Szerokość produktu: 152 mm
- Wysokość produktu: 427 mm
- Waga produktu: 4,2 kg
Możesz być zainteresowany również:
-
Termos obiadowy Esbit Food Jug 500ml, olive green
110,38 zł -
Kubek termiczny Esbit Thermo Mug 375ml, czarny
66,92 zł -
Termos Esbit Vacuum Flask 750ml, olive green
104,36 zł -
Butelka termiczna Kambukka Elton Insulated 600ml, Chalk White
150,00 zł 128,08 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 150,00 zł -
Butelka termiczna Kambukka Elton Insulated 750ml Nightfall 3.0
132,30 zł
Promocje
Opis
Wyciskarka wolnoobrotowa Bosch MESM500W
Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract, zapewnia efektywne, ale delikatne wyciskanie soku, przy niskiej prędkości (55 obr./min), co pozwala zachować wartości odżywcze oraz witaminy z owoców i warzyw. Niezawodny silnik o mocy 150 W pracuje wydajnie i cicho.
Skuteczne wyciskanie soku
Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można idealnie wymieszać wewnątrz urządzenia, a następnie przelać zawartość do szklanki. Wyciskarka wyposażona jest w dwa sita, co umożliwia przygotowanie soku gęstego i soku klarownego.
Łatwa i bezpieczna obsługa
Wylot soku z blokadą DripStop zapobiega kapaniu, co pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Funkcja Reverse jest pomocna przy zablokowaniu zawartości przez włączenie krótkiego, odwrotnego biegu śruby.
Solidne wykonanie
Śruba wykonana z tritanu charakteryzuje się dużą wytrzymałością, co sprawia, że nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom. Wszystkie elementy z tworzyw sztucznych mające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).
Specyfikacja
| Typ produktu | Sokowirówka wolnoobrotowa |
| Ilość prędkości | 1 |
| Pojemnik na miąższ | Tak |
| Odczepiany pojemnik na miąższ | Tak |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Pojemność pojemnika na sok | 1 l |
| Zdejmowalny pojemnik na sok | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Biały |
| System blokowania | Uchwyt zabezpieczający |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Sokowirówka | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Popychacz | Tak |
| Przezroczysta pokrywa | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Tworzywo filtra | Stal nierdzewna |
| Moc | 150 W |
| Szerokość produktu | 152 mm |
| Głębokość produktu | 152 mm |
| Wysokość produktu | 427 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Nie zanurzać urządzenia w wodzie., Uważaj na ostre krawędzie elementów tnących. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Dokumenty do pobrania
Opinie
Wyciskarka wolnoobrotowa BOSCH MESM 500W
Zadaj pytanie: Wyciskarka wolnoobrotowa BOSCH MESM 500W
Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące serwisu urządzeń Bosch. Znajdziesz tu kontakt do wsparcia, pomoc przy rozwiązywaniu problemów, naprawy serwisowe, oryginalne części zamienne, akcesoria, środki do czyszczenia oraz informacje o gwarancji.