ZASILACZ UPS EATON ELLIPSE ECO 800 USB IEC
ZASILACZ UPS EATON ELLIPSE ECO 800 USB IEC
- Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
Eaton Ellipse ECO to niewielkie urządzenie, którego zadaniem jest podtrzymanie zasilania z wbudowaną ochroną przeciwprzepięciową (zgodną z normą IEC 61643-1). Zapewniające pełną ochronę komputerom domowym i systemom cyfrowej rozrywki. Wygodna płaska konstrukcja ułatwia montaż w dowolnym środowisku biurowym. Urządzenie posiada ochronę linii transmisji danych, takie jak Ethernet, Internet i linie telefoniczne. Opcja EcoControl pozwalająca zaoszczędzić do 20% energii (automatyczne wyłączanie urządzeń pracujących w stanie gotowości.
• Funkcja EcoControl pozwala na oszczędność energii do 25% w porównaniu z poprzednią generacją zasilaczy UPS (modele USB)
• Zawiera wysokiej klasy urządzenie przeciwprzepięciowe, które spełnia normę IEC 61643-1
• Do 8 gniazd wyjściowych do podłączenia PC i urządzeń peryferyjnych
• Wygodna płaska konstrukcja ułatwia montaż w dowolnym środowisku biurowym
• Port USB i oprogramowanie zarządzające dla Windows 7, Vista, XP, Linux oraz Mac OS (modele USB)
• Chroni linie transmisji danych, takie jak Ethernet, Internet i linie telefoniczne
| Topologia UPS | Czuwanie (Offline) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,8 kVA |
| Moc rzeczywista | 500 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 161 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 284 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Nie |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Faks, Modem, Sieć, Telefon |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 11 min |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Nie |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Układ | Tower |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Wymiana baterii |
| Bezpieczeństwo | IEC 62040-1, IEC 60950-1, IEC 62040-2, CB Report, CE mark, IEC 61643-1 |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 263 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Dołączone oprogramowanie | Eaton Intelligent Power |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Typ połączenia wchodzącego | IEC |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 220-240 V |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 220 V |
| System operacyjny | Windows 7/Vista/XP\r\nMac OS X\r\nLinux |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |