Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Komputery
Gaming
Telefony i Tablety
Hobby
AGD
RTV
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Dom i Biuro

Dom i Biuro

Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Actis Activejet Brother Canon

Tchibo

Tchibo od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Niemiecka firma kojarzona jest przez klientów głównie z kawą oraz innymi produktami służącymi do jej przyrządzenia. Od 1949 roku, w którym powstało przedsiębiorstwo, nieustannie produkuje ono na coraz szerszą skalę. Obecnie produkty Tchibo sprzedawane są w niemal wszystkich krajach europejskich oraz na całym świecie. Pojawiają się także sklepy firmowe marki, które działają na zasadzie kawiarni, oferując klientom pyszną kawą podczas zakupów.

Tchibo to nie tylko kawa, ale również inne produkty chętnie wykorzystywane w codziennym życiu. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszy się elektronika, zastawy stołowe, akcesoria kuchenne, a nawet odzież produkowana pod szyldem tej firmy, przede wszystkim kurtki damskie i męskie.

W ofercie Sferis dostępne są najwyższej klasy ekspresy do kawy kapsułkowe o różnej wielkości i mocy, jak również spieniacze indukcyjne do mleka, czy też kawa ziarnista i kawa w kapsułkach. Tchibo to już klasyka kojarzona na całym świecie.

Sortuj
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.