EUKANUBA Adult West Highland White Terrier - sucha karma dla psa - 2,5 kg
42,60 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Wielkość psa: Średnie (11 - 25 kg)
- Wiek zwierzęcia: Dorosły
- Smak karmy: Kurczak, Indyk
Wybierz swój wariant:
Możesz być zainteresowany również:
-
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Loaf VHN - mokra karma dla psa - 200g
6,40 zł -
VET EXPERT Veterinary Diet Intestinal Dog - mokra karma dla psa - 400g
13,93 zł -
VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Cat - mokra karma dla kota - 100g
6,69 zł -
GELOREN Horse HA Stawy - żelki dla konia - 450g
87,00 zł -
FIPREX Krople przeciw pasożytom dla psa S - 1 ml
11,99 zł -
VETEXPERT TrichoCat - pasta odkłaczająca dla kotów - 50g
28,98 zł
Opis
Eukanuba Adult West White Terrier sucha karma
Sucha karma EUKANUBA dla psów rasowych, West Highland white terrier (odpowiednia także dla terierów szkockich, Cairn i Welsh terierów oraz sznaucerów miniaturowych) została specjalnie i staranie opracowana w trosce o długie i zdrowe życie Twojego psa.
Wyjątkowa sucha karma zapewnia Twojemu psu w 100% pełnoporcjowe i zbilansowane żywienie. Zawiera także minerały niezbędne do utrzymania silnych i zdrowych zębów. Zawiera podwyższone poziomy prebiotyków, aby wspierać zdrowie układu trawiennego oraz kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3 wspierające zdrowie skóry i lśniącą sierść.
Opracowana we współpracy z lekarzami weterynarii i polecana przez najlepszych hodowców, EUKANUBA dostarcza właściwego odżywiania na każdym etapie życia psa.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Rasa psa | West Highland White Terrier |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Zawiera witaminy | Witamina A, Witamina D3, Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Kurczak, Indyk |
| Seria | EUKANUBA Breed Specific |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra, Wspomaganie trawienia, Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Rasa pupila | West Highland White Terrier, Szpic miniaturowy |
| Białko | 27% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Popiół surowy | 7,3% |
| Włókna surowe | 2,6% |
| Fosfor | 1% |
| Wapń | 1,25% |
| Zawartość witaminy A | 45397 IU/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1506 IU/kg |
| Zawartość witaminy E | 252 mg/kg |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego., Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy., Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8710255120560 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
EUKANUBA Adult West Highland White Terrier - sucha karma dla psa - 2,5 kg
Trwa wczytywanie...