Eukanuba Breed Specific Cocker Spaniel Adult - sucha karma dla psa - 7,5 kg
100,65 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-20
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Wielkość psa: Średnie (11 - 25 kg)
- Efekty zdrowotne: Nasercowy, Zdrowie ogólne, Skóra i sierść
- Wiek zwierzęcia: Dorosły
- Smak karmy: Kurczak
Wybierz swój wariant:
Możesz być zainteresowany również:
-
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Loaf VHN - mokra karma dla psa - 200g
6,40 zł -
ROYAL CANIN Veterinary Diet Canine Gastrointestinal Low Fat - mokra karma dla psa - 420g
12,49 zł -
VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Cat - mokra karma dla kota - 100g
6,69 zł -
GELOREN Horse HA Stawy - żelki dla konia - 450g
87,00 zł -
FIPREX Krople przeciw pasożytom dla psa L - 4 ml
16,49 zł -
FIPREX Krople przeciw pasożytom dla psa S - 1 ml
11,99 zł
Opis
NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI
- Wspomaga optymalne trawienie dzięki prebiotykom
L-karnityna w naturalny sposób wspomaga spalanie tłuszczu, co sprzyja utrzymaniu nieotłuszczonych mięśni.
- Zawiera L-karnitynę i taurynę, które sprzyjają utrzymaniu zdrowego serca.
- Badania kliniczne potwierdziły zmniejszenie odkładania się kamienia nazębnego w ciągu 28 dni. Redukuje osad nazębny i wzmacnia zęby.
- Potwierdzona klinicznie skuteczność w utrzymywaniu nieotłuszczonych mięśni - dzięki zawartości białek zwierzęcych.
- Potwierdzona klinicznie skuteczność w utrzymaniu zdrowej skóry i lśniącej sierści, dzięki odpowiedniej zawartości kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Rasa psa | Cocker Spaniel |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Zawiera witaminy | Witamina A, Witamina D3, Witamina E |
| Efekty zdrowotne | Nasercowy, Zdrowie ogólne, Skóra i sierść |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Kurczak |
| Seria | EUKANUBA Breed Specific |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Białko | 27% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Popiół surowy | 7,4% |
| Włókna surowe | 2,6% |
| Fosfor | 1% |
| Wapń | 1,35% |
| Zawartość potasu | 4,4% |
| Zawartość L-karnityny | 48,2 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 799 mg/kg |
| Zawartość cynku | 278 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 60 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 45375 IU/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1506 IU/kg |
| Zawartość witaminy E | 252 mg/kg |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego., Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy., Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8710255120294 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Eukanuba Breed Specific Cocker Spaniel Adult - sucha karma dla psa - 7,5 kg
Trwa wczytywanie...