Subskrybuj Apple iPhone 14 Pro Max 256GB już od 182,44 zł/mc netto– dowiedz się więcej

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Odkurzacze NILFISK Odkurzacz ELITE SICL14E08A2-B- HFN Classic

NILFISK Odkurzacz ELITE SICL14E08A2-B- HFN Classic

1.jpg
1.jpg

NILFISK Odkurzacz ELITE SICL14E08A2-B- HFN Classic

Producent:  NILFISK
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Odkurzacz Nilfisk Elite SICL14E08A2-B- HFN Classic

Nilfisk Elite to doskonały odkurzacz, który odznacza się wysoką siłą ssącą, bardzo dokładnym systemem filtracji, przemyślaną konstrukcją oraz przyjaznymi dla użytkownika funkcjami.

Urządzenie oferuje szereg użytecznych funkcji takich jak uchwyt z pilotem, który pozwala na włączanie i wyłączanie odkurzacza oraz regulowanie siły ssącej za pomocą uchwytu.

Odkurzacz Nilfisk Elite zasysa zanieczyszczone powietrze, filtruje je z wyjątkową dokładnością, a następnie wydmuchuje w postaci oczyszczonej. Oznacza to, że urządzenie czyści nie tylko podłogi, ale również powietrze, którym Ty i Twoja rodzina oddychacie.

Seria odkurzaczy Nilfisk Elite otrzymała znak atestu Allergy UK — brytyjskiej fundacji wspierającej osoby z alergiami — za skuteczność w usuwaniu: roztoczy domowych, alergenów kota, alergenów psa oraz pyłków.

Jeden z najlepszych na świecie odkurzaczy dla domu

Odkurzacze z filtrem HEPA o wysokiej dokładności kosztują więcej od standardowych modeli, ale są dobrą inwestycją dla każdego, kto dba o jakość powietrza w domu. Jeśli szukasz najlepszego odkurzacza na rynku, wybierz Nilfisk Elite — doskonałe urządzenie duńskiego projektu oferujące wysoką moc ssącą, bardzo dobrą klasę energetyczną oraz wyjątkową skuteczność filtracji.

Specyfikacja

Moc wejściowa (IEC) 450 W
Maks. moc ssania 185 AW
Roczne zużycie energii 15,8 kWh
Zmienne zasilanie Tak
Napięcie wejściowe AC 220-240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50-60 Hz
Ilość pyłu 3,6 l
Kolor produktu Srebrny
Tworzywo tuby Aluminium
Rodzaj pojemnika na kurz Worek na kurz
Klasa HEPA HEPA 14
Poziom hałasu 68 dB
Podciśnienie 15,5 kPa
Nadmuch 33 L/s
Promień działania 11 m
Dmuchawa do pyłu Nie
Długość przewodu 8 m
Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie Tak
Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz Tak
Mocowanie / ułatwienie przechowywania Tak
Komora do przechowywania Tak
Sterowanie uchwytu Tak
Waga (bez osprzętu) 7,2 kg
Waga wraz z opakowaniem 11,5 kg
Szerokość produktu 330 mm
Głębokość produktu 450 mm
Wysokość produktu 310 mm
Szczotka Tak
Szczelinówka Tak
Liczba nasadek 3
Końcówka do tapicerki w zestawie Tak
Specjalna nasadka Combi nozzle NA38 W. click fit
Liczba worków na kurz 2 szt.
Zawartość zestawu Dysza do podłóg twardych, Uchwyt z pilotem zdalnego sterowania
Informacja o gwarancji Gwarancja na Produkt obowiązuje przez 24 miesiące od dnia jego zakupu i uzależniona jest od właściwego jego użytkowania opisanego w Instrukcji Obsługi.
Informacja o gwarancji 1 Wszelkie usterki i problemy z Produktem prosimy zgłaszać bezpośrednio do Nilfisk Polska Sp. z o.o. za pomocą formularza serwisowego https://www.nilfisk.com/pl-pl%2Fcontact-us/?segment=1&form=2#form_section
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

NILFISK Odkurzacz ELITE SICL14E08A2-B- HFN Classic

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: NILFISK Odkurzacz ELITE SICL14E08A2-B- HFN Classic

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.