Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4HMX49E
- Umiejscowienie urządzenia: Częściowo wbudowane
- Typ koszyka na sztućce: Bosch VarioDrawer
- Poziom hałasu: 44 dB
- Programy mycia: Auto 45-65°C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Quick 65°C
- System suszenia: Wymiennik ciepła
- Pobór wody na cykl: 9,5 l
- Głębokość produktu: 550 mm
- Wysokość produktu: 815 mm
- Szerokość produktu: 448 mm
Promocje
Opis
Zmywarka do zabudowy - Bosch SPV4HMX49E
Połączenie innowacyjnej technologii i eleganckiego wzornictwa, zapewniające wyjątkową wydajność zmywania. Bosch SPV4HMX49E wprowadza nowy standard w suszeniu naczyń dzięki funkcji ExtraDry, która zapewnia wyjątkowo dokładne wysuszenie, nawet najbardziej wymagających przedmiotów, takich jak butelki dla niemowląt czy piknikowe sztućce.
Model oferuje niezrównanie cichą pracę – jedynie 44 dB. Dodatkowo, z Home Connect ma się zdalny dostęp i kontrolę nad zmywarką, co sprawia, że codzienne użytkowanie staje się wyjątkowo wygodne.
Załadunek na trzech poziomach
Ustawne kosze VarioFlex o regulowanej wysokości oraz szuflada Vario3 pozwolą na dostosowanie przestrzeni idealnie do własnych potrzeb. Wszystko to dzięki 6 składanym przegrodom, 2 półkom na filiżanki, 2 elementom antypoślizgowym i podpórce na kieliszki. Pociągnij za eleganckie uchwyty kosza i pozwól sobie na większe możliwości załadunku.
System Rackmatic – elastyczność na Twoich warunkach
Dzięki systemowi regulacji położenia górnego kosza Rackmatic z łatwością dopasujesz wnętrze zmywarki do aktualnych potrzeb. Kosz można ustawić na różnych wysokościach, a pozycję zmienić w każdej chwili – nawet wtedy, gdy jest już załadowany. Pozwala to zyskać więcej miejsca na wysokie talerze w dolnym koszu lub na kieliszki czy kufle w górnym. To idealne rozwiązanie, gdy liczy się wygoda i maksymalne wykorzystanie przestrzeni.
Wyjątkowo ciche zmywanie – spokój, na który zasługujesz
Jeśli cenisz ciszę i komfort, zmywarka Silence Plus 44 dB będzie idealnym wyborem. Pracuje wyjątkowo cicho, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się spokojem w kuchni – nawet podczas zmywania. Koniec z rozpraszającym hałasem – od teraz relaks, rozmowy i domowa harmonia nie muszą być zakłócane.
Zdalne sterowanie – Twoje urządzenie Cię słucha
Zyskaj pełną kontrolę nad zmywarką, gdziekolwiek jesteś. Uruchom ją, wstrzymaj cykl lub sprawdź jego status – wszystko za pomocą prostych komend głosowych. Dzięki kompatybilności z Asystentem Google i Amazon Alexa, możesz sterować urządzeniem jeszcze wygodniej.
Programy dopasowane do Twojego stylu życia
Nie każdy program zmywania pasuje do każdej sytuacji – dlatego zmywarki Bosch z funkcją Download Program dają Ci coś więcej: elastyczność. Dzięki aplikacji Home Connect możesz pobrać dodatkowe programy idealnie dostosowane do swoich codziennych potrzeb. Niezależnie od tego, czy zmywasz szkło, naczynia po obiedzie, czy sporadyczny załadunek – zawsze uzyskasz perfekcyjny efekt.
Specyfikacja
| Umiejscowienie urządzenia | Częściowo wbudowane |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Typ koszyka na sztućce | Bosch VarioDrawer |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy mycia | Auto 45-65°C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Quick 65°C |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Czas cyklu | 220 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Pół wsadu | Nie |
| Samoczyszczący | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Zużycie energii na cykl | 0,755 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 76 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 30,4 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Wysokość opakowania | 880 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 32,2 kg |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości., Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | SPV4HMX49E |
Dokumenty do pobrania
Ubezpieczenia
Usługi dodatkowe
Dostawa z wniesieniem
*Zakres zależy od kategorii urządzenia. Sprawdź szczegóły i wyłączenia
- Dostawa na wcześniej ustalony termin, potwierdzany przez firmę Zadbano
- Wniesienie przesyłki do mieszkania lub domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu, jeśli nie wymaga to dodatkowego montażu lub czynności wykraczających poza zakres usługi
- Wyniesienie opakowań do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę
Dostawa z wniesieniem i instalacją
*Zakres zależy od kategorii urządzenia. Sprawdź szczegóły i wyłączenia
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu
- Dezinstalacja starego urządzenia, jeśli dotyczy — odbiór starego sprzętu wymaga osobnej usługi
- Podłączenie do właściwej instalacji
- Wypoziomowanie i zdjęcie zabezpieczeń, jeśli dotyczy
- Montaż wybranych elementów urządzenia, jeśli wchodzi w zakres usługi
Dostawa z wniesieniem
Usługę realizuje firma Zadbano.
- Dostawa na wcześniej ustalony termin, potwierdzany przez firmę Zadbano
- Wniesienie przesyłki do mieszkania lub domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu, jeśli nie wymaga to dodatkowego montażu lub czynności wykraczających poza zakres usługi
- Wyniesienie opakowań do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę
Dostawa z wniesieniem i instalacją
Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu
- Dezinstalacja starego urządzenia, jeśli dotyczy — odbiór starego sprzętu wymaga osobnej usługi
- Podłączenie do właściwej instalacji
- Wypoziomowanie i zdjęcie zabezpieczeń, jeśli dotyczy
- Montaż wybranych elementów urządzenia, jeśli wchodzi w zakres usługi
Opinie (2)
Zadaj pytanie: Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4HMX49E
Skompletuj 3 urządzenia AGD objęte akcją: piekarnik, płytę i zmywarkę. Następnie dodaj promocyjny Air Fryer Bosch MAFS2462B, a jego cena w koszyku zmieni się automatycznie na 1 zł. Promocja trwa od 03.04 do 30.04.2026 r. lub do wyczerpania zapasów.
Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące serwisu urządzeń Bosch. Znajdziesz tu kontakt do wsparcia, pomoc przy rozwiązywaniu problemów, naprawy serwisowe, oryginalne części zamienne, akcesoria, środki do czyszczenia oraz informacje o gwarancji.