Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Podzespoły komputerowe Płyty główne
Aktywne filtry
Producent: Gigabyte

Płyty główne Gigabyte

(45)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

AMD Corsair Gigabyte Intel Lenovo MSI

Wysokiej klasy płyty główne Gigabyte

Nowoczesny procesor, karta graficzna i pojemny dysk twardy nie wystarczą, aby komputer działał płynnie, a poszczególne jego podzespoły szybko przesyłały między sobą dane. To, jak będzie sprawował się Twój sprzęt, zależy w dużej mierze od bazy, do której montowane są najważniejsze części komputerowe. Może nią być nowoczesna, świetnie skonstruowana płyta główna Gigabyte. W naszej ofercie znajdziesz modele, które wyróżnia świetny stosunek jakości do ceny i dzięki którym skonstruujesz komputer na miarę swoich oczekiwań.

Gigabyte Technology to firma, która słynie z produkcji solidnych, nowoczesnych części komputerowych. Takie są także oferowane przez nas płyty główne tej marki. Od lat cieszą się one niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród klientów – i to zarówno ze względu na parametry techniczne, jak i na atrakcyjną cenę. Płyty te docenisz także za ich bogatą funkcjonalność.

Sprawdź naszą ofertę modeli od marki Gigabyte i znajdź wśród nich produkt, który spełni Twoje wymagania!

Jakie zalety mają płyty główne Gigabyte?

Naszym priorytetem jest, aby dostarczać klientom jedynie wysokiej klasy, solidne produkty, które sprawdzą się w najnowocześniejszych komputerach. Właśnie do takich należą płyty główne Gigabyte.

Firma ta zadbała o to, aby produkowane przez nią modele były tym, czego szukają najbardziej wymagający komputerowcy. Dlatego nie brakuje w nich innowacyjnych rozwiązań, ich konstrukcja jest przemyślana, a funkcjonalność wszechstronna.

Płyty główne Gigabyte docenisz za:

  • szybkość przesyłania sygnałów między podzespołami

Marka ta nie spoczywa na laurach i w produkowanych płytach głównych stosuje innowacje, mające zwiększyć ich wydajność. Jedną z nich jest magistrala komunikacyjna PCIe 4.0. Zapewnia ona doskonałe parametry dotyczące przepustowości oraz szybkie przesyłanie sygnałów. Aby w pełni wykorzystać potencjał tego złącza, producent Gigabyte podczas produkcji płyt głównych sięgnął również po płytkę drukowaną o niskiej impedancji;

  • rozwiązania dotyczące zasilania

Aby zasilić wszystkie podzespoły znajdujące się na płycie głównej, potrzeba sporo energii. W tym celu marka Gigabyte zastosowała w swoich komponentach m.in. hybrydową konstrukcję cyfrowego układu VRM 8+1+1-fazową. Zapewnia to efektywniejsze dostarczanie energii oraz lepszą wydajność termiczną;

  • innowacje dotyczące chłodzenia

Aby nie doszło do przegrzania ani płyty głównej, ani znajdujących się na niej podzespołów, w modelach od Gigabyte stosuje się specjalne radiatory. Wyróżnia je jednoczęściowa konstrukcja i duża powierzchnia z wlotami oraz z kanałami. Pozwala to na efektywne odprowadzanie ciepła. Oprócz tego w płytach tych zastosowano technologię M.2 Thermal Guard, która odpowiada za utrzymywanie optymalnej temperatury pod obudową.

 Płyty główne Gigabyte, czyli komponenty o wszechstronnym zastosowaniu

Wybierając odpowiedni model płyty głównej Gigabyte, skonstruujesz:

  • komputer, który sprawdzi się do nauki, uruchamiania prostszych gier, edytorów tekstu, prowadzenia rozmów online i sprawnego korzystania z Internetu;
  • sprzęt dla wytrawnych graczy – w ofercie Gigabyte znajdują się też płyty główne, które są tworzone specjalnie z myślą o gamerach. Umożliwiają one podłączenie najnowocześniejszych podzespołów i mają wydajne rozwiązania dotyczące chłodzenia oraz zasilania;
  • komputery dla tych, którzy tworzą w przestrzeni cyfrowej – dla projektantów grafiki 3D czy twórców animacji, filmów.

Chcesz, aby Twój komputer działał płynnie, a wszystkie jego podzespoły dobrze ze sobą współpracowały? Wybierz płytę główną od Gigabyte – jeden z oferowanych przez nas, nowoczesnych modeli!

Sortuj