Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Podzespoły komputerowe Płyty główne
Aktywne filtry
Układ płyty głównej: Intel B760

Płyty główne Intel z760

(29)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

AMD Corsair Gigabyte Intel Lenovo MSI

Płyty główne Intel z760

Płyty główne Intel z760 są przeznaczone dla procesorów Intel z serii 10. generacji (Comet Lake) oraz 11. generacji (Rocket Lake). Produkty te charakteryzują się wysoką wydajnością oraz rozbudowanym zestawem funkcji. Mogą być wykorzystywane przez wymagających użytkowników, którzy potrzebują urządzenia o imponujących osiągach, które poradzi sobie z obsługą skomplikowanych programów.

Płyty z760 zazwyczaj są wyposażone w kilka gniazd pamięci RAM, które obsługują standard DDR4. W zależności od modelu mogą mieć do 128 GB. W konstrukcji takich podzespołów montuje się też zintegrowany układ graficzny, który pozwala na wykorzystanie procesora do podstawowych zadań graficznych.

Płyty te cechują się wysoką jakością wykonania oraz bogatym wyposażeniem, umożliwiającym rozbudowę komputera zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Mają one wiele portów USB 3.2 Gen 2, co pozwala na szybkie przesyłanie danych z zewnętrznych urządzeń. Ich dokładna liczba i typ różnią się w zależności od wybranego modelu płyty. W naszym asortymencie znajdziesz wyroby takich marek, jak:

  • MSI PRO,
  • Asus,
  • Asrock,
  • Gigabyte.

Wybierając odpowiednią płytę główną, warto skupić się na tym, by była ona kompatybilna z pozostałymi elementami urządzenia. Kluczowe jest dobranie jej do procesora, pamięci RAM, obudowy czy zasilacza.

Wydajne płyty główne z760 wyposażone w nowe technologie

Płyty główne Intel z760 są wyposażone w kilka portów USB 3.2 Gen2, które zapewniają szybką transmisję danych, a także wejścia USB 2.0. Ponadto poszczególne modele mają kilka złącz PCIe 3.0/4.0 x16. Dzięki nim możliwe jest podłączenie kart graficznych oraz rozszerzeń. Płyty z760 zazwyczaj są wyposażone we wbudowany kontroler sieciowy z obsługą standardów Ethernet oraz WiFi 6, co pozwala na szybkie i niezawodne połączenia internetowe.

W dostępnych produktach zastosowano również innowacyjne rozwiązania, jak technologia Thunderbolt 4, Intel Optane Memory H10, Intel Rapid Storage Technology, a także rozbudowane funkcje oprogramowania – AI Overclocking i AI Networking. Systemy te mają za zadanie zapewnić odpowiednią wydajność pracy i bezpieczeństwo urządzenia. Dzięki nim płyta główna z760 może sprostać wymaganiom użytkownikom, którzy grają w najnowsze gry lub zajmują się grafiką komputerową.

Płyty główne Intel z760 są wyposażone m.in. w technologię Intel Optane Memory, która przyspiesza czas ładowania systemu operacyjnego oraz aplikacji. Dzięki temu można pracować szybciej i efektywniej. Zapewniają wsparcie dla pamięci RAM o częstotliwości nawet do 4800 MHz, co umożliwia jeszcze większą wydajność komputera. Ponadto oferują one również możliwość podkręcania procesora oraz karty graficznej, co pozwala na dostosowanie parametrów urządzenia do własnych potrzeb.

Szeroki wybór płyt głównych z760

Każda płyta główna Intel z760 różni się od pozostałych. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli podzespołów pochodzących od sprawdzonych producentów. Poszczególne z nich odbiegają od siebie pod względem liczby i rodzaju portów, zastosowanych technologii łączności, a także kompatybilności z konkretnymi podzespołami i systemami operacyjnymi. Płyta główna z760 musi zostać dobrana do pozostałych elementów komputera. W innym przypadku nie będzie ona działać w odpowiedni sposób.

W razie problemów z doborem odpowiedniej płyty głównej do pozostałych elementów urządzenia zapraszamy do kontaktu. Produkty dostępne w naszym sklepie są objęte gwarancją, co zapewnia ich prawidłowe funkcjonowanie przez co najmniej kilka lat.

Sortuj