Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Podzespoły komputerowe Płyty główne
Aktywne filtry
Gniazdo procesora: Gniazdo AM5

Płyta Główna socket AM5

(50)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

AMD Corsair Gigabyte Intel Lenovo MSI

Płyty główne AM5

Płyta główna AM5 jest sercem każdego komputera. Odpowiada za możliwość korzystania z urządzeń zewnętrznych, a także pozostałych podzespołów. Aby mogła działać prawidłowo, musi zostać odpowiednio dopasowana do innych elementów komputera. Oferujemy szeroki wybór takich produktów, co pozwala dobrać właściwy model do specyfikacji technicznej danego urządzenia

W naszym sklepie znajdziesz płyty główne Socket AM5. To produkty przystosowane do potrzeb współczesnych komputerów stacjonarnych. Wśród nich pojawiają się modele odbiegające od siebie pod względem pamięci, liczby i rodzaju portów, a także kompatybilności z poszczególnymi akcesoriami i systemami operacyjnymi.

Wśród dostępnych płyt głównych AMD AM5 znaleźć można produkty stworzone z myślą o streamingu czy odtwarzania wymagających produkcji. To wyroby o dużej wydajności, pozwalające na podłączanie dowolnych urządzeń peryferyjnych, jak myszy, mikrofony, klawiatury, zestawy słuchawkowe, kamery, światła wypełniające czy mikropady. Oferujemy płyty główne z różnych półek cenowych. To wyroby takich marek, jak:

  • Asus,
  • Asrock,
  • MSI.

W naszym sklepie znajdziesz najnowsze modele płyt głównych, zapewniające wygodę i wydajność pracy. To produkty niewielkie, które można umieścić w różnych obudowach. W zestawie z płytami głównymi zostały umieszczane sterowniki, które pozwalają na wgranie odpowiedniego oprogramowania. Do produktów dołączono też niezbędne przewody.

Nowoczesne rozwiązania w płytach głównych AMD

Płyty główne z naszej oferty zostały wyposażone w szereg rozwiązań technologicznych, które zapewniają ich wysoką wydajność i energooszczędność. To m.in. technologie, które pozwalają na monitorowanie prądu i temperatury każdej fazy. Pozwala to na dostarczanie gładszego i czystszego zasilania do procesora. W niektórych produktach zastosowano również specjalne płytki PCB, które poprawiają integralność sygnału i pozwalają na obsługę wymagających kart graficznych oraz dysków.

8-warstwowe płytki drukowane wchodzące w skład płyt głównych zapewniają stabilną dostawę mocy, a jednocześnie pozwalają zachować niższą temperaturę podczas pracy. Przekłada się to bezpośrednio na wydajność energetyczną podzespołu. We współczesnych modelach płyt głównych zastosowano też specjalny układ ochrony, który zabezpiecza moduł pamięci przed uszkodzeniem podczas nieprawidłowego odłączenia zasilania AC. Taka ochrona ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku modyfikacji i demontażu wybranych podzespołów komputera.

Łączność płyt głównych AM5

Poszczególne płyty główne AM5 zapewniają łączność Bluetooth oraz Wi-Fi w różnych standardach. Wyposażono je w różne wejścia, pozwalające na podłączenie urządzeń zewnętrznych. To porty cyfrowe audio, HDMI, USB, Ethernet czy DisplayPort. Dokładna liczba takich wejść różni się w zależności od wybranego modelu płyty głównej. W najnowszych modelach zastosowano porty, które zapewniają nawet dwukrotnie większą przepustowość w porównaniu z poprzednimi generacjami.

Każda płyta główna Socket AM5 jest kompatybilna z zupełnie innym systemem operacyjnym. Oferujemy przede wszystkim te modele, które pracują w połączeniu z najnowszymi wersjami Windowsa. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ich szczegółowej specyfikacji służymy pomocą. Dostępne produkty zostały objęte gwarancją, której czas różni się w zależności od producenta i modelu podzespołu. Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie przez co najmniej kilka lat, jednak kluczowe jest ich odpowiednie dopasowanie do pozostałych podzespołów zastosowanych w komputerze.

Sortuj